Örümcek Adam Kostümleri

Başlatan pizagor, 10 Şubat, 2011, 11:28:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Fantastik Üçlü'nün bir üyesi olacak gibi görünen Örümcek Adam'ın yeni beyaz ötesi kostümüyle silsileye bir tane daha ekledi. Özellikle son dönemde sürekli değişikliğe uğrayan Örümcek Adam kostümlerinden artık bana gına geldi! Nesi var güzelim klasik kostümün ???

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Gözleri kırmızı olan oldukça iyiymiş, havada oradan oraya zıplarken hem helikopter falan çarmaz, hem de maceradan marecaya koşar.

Neden mi ? Çok basit, havada asılı neon lambası gibi olacağından gören gelir, gören gelir.

Biz de sıkılmayız macerasız kaldık diye ;D

emre ozdamarlar

2099 versiyonunu da unutmayalim :)

V

Kafasında kese kağıdının olduğu  Fantastic Dörtlü kostumü,beyazlardan daha hoş duruyor.Beyazları temizletmek için de "Ayşe Teyze" yi kol çantasından eksik etmediği çamaşır suyu ile dörtlünùn yanına göndermek gerekir kanaatindeyim.
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Klasik kostümü, hepsinden güzel.

Son zamanlardaki bu garip kostümler ile, iyice uzaylı yaratıklara çevirdiler.  :(

Birde "Spider Man Web of Shadows" adlı bir oyunu var, Şu hale bakın. Omfg!

Bu üst kısımdaki resmi, Mary Jane görse, bir daha sevgili örümceği Peter'in yanına bile uğramaz.

Darkwood Sakinleri..

rumar80

Örümcek adamı okuyan bilir. Örümcek adam ortak yaşarın gizemini çözdüğünde Baxter binasında Reed Richards sonik dalgalar ile ortak yaşarı ayırınca çıplak kalan Peter'a eski formalarından birini giydirirlar, ancak gizli kimliğini korumak için Human Torch kese kağıdını geçirtir. Ama asıl espiri sırtındadır. Çünkü Peter'ın sırtına "tekmele beni" yazısı yapıştırılmıştır.
   Örümceğin yukarıda gösterilenlerden başka da kostümleri olmuştur. Hemen aklıma gelenler (bir de resim koymayı becerebilsem)
   1) Ben Reilly'nin örümcek adam olduğu zaman giydiği kostüm (yeni filmin kostümüne benzer)
   2) İntikam hareketleri (Acts of vengeance) macerasında kazandığı kozmik güçler ile kazandığı Captain universe kostümü
   3) Tony Stark'ın Peter için dizayn ettiği kostüm
   4) Bir macera için giydiği çelikten kostüm
   5) Adını doğru hatırlıyorsam İdentity crisis olan macerada giydiği iç farklı kostüm ve büründüğü üç farklı karakter (birinin adı richochet idi)
   6) Scarlett spider kostümü

Underfined

Örümceğin gözümdeki tüm itibarı böyle giderse bitecek gibi..Ancak Amazing Spider Man okumaya devam edeceğim tabii ki :)

emre ozdamarlar

Umar Abi'nin bahsettikleri:

Ben Reilly:

Scarlet Spider:

Captain Universe: (en berbati bu gibi)

Identity Crisis:

pizagor

Klasik kostümdeki koltukaltı ağlarından ne zaman vazgeçildi acaba?

HacıGeraltEmmi

:D zavallı örümcek. iyice maymun ettiler.

nacho_grande

Alıntı yapılan: pizagor - 12 Şubat, 2011, 19:30:41
Klasik kostümdeki koltukaltı ağlarından ne zaman vazgeçildi acaba?

Ağdadan sonra bir daha çıkmamış :D

pizagor