Seyfettin Efendi ve Olağanüstü Maceraları 01 - Yeditepe Canavarı

Başlatan kültürelgüncel, 10 Şubat, 2011, 14:12:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

devrimk

"Derinkuyu Muamması" Cihan Türe yazdı, Devrim Kunter çizdi, kapak çizimi Emir Yardımcı'ya ait.
Derinkuyu Muamması

emre ozdamarlar

devrimk

Gambit

kadri kerem

devrimk

96 sayfalık kısa maceralar albümünün ve Yeditepe canavarı'nın 24 sayfalık ilk bölümünün maketi. Editörlüğünü yapan İlke Keskin'e, son okumaları yapan Kayra Keri Küpçü ve Cihan Türe'ye ayrıca teşekkürler.

http://www.facebook.com/pages/Seyfettin-Efendi/176756615754873

kalidor

Devrim Bey çok iyi oldu, tebrikler. Hangi yayınevinden çıkıyor? Kamra Yayıncılık mı?
Crom! Ölüleri Say...

mutarad

Bende tebrik ederim. Çıkar çıkmaz almak isterim...
Benim anladığım kadarıyla belirli bir periyotta 24sayfa lık fasiküller halinde devam etmek istiorsunuz. Yanılıyor muyum?
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

hanac

HacıGeraltEmmi

Haydi hayırlısı, maketler güzel olmuş. 96 sayfalığı bekliyoruz kısa zamanda.

devrimk

Teşekkürler, yayınevi ile görüşüyorum hala. Artık son olarak maket haline getirdim, karar verecekler.
24 sayfalık fasikül olsa keşke ama bu piyasada mümkün değil gibi gözülüyor, "Yeditepe Canavarı"da 96 sayfalık albüm olacak.

emre ozdamarlar

hennessy

Tebrikler Devrim her taşın altından İlke çıkıyor :) çıkınca alıp arşivimize koyacağız.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Tebrikler Devrim, maketleri çok güzel görünüyor okumak için sabısızlanmaya başladım bile.  :)
Darkwood Sakinleri..