Jedbang.com

Başlatan Jedmau, 16 Şubat, 2011, 12:17:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

10 tane çizgiromanım olsa köşeyi dönmüşüm (30 gün gece) :D

maeglin

Ücretsiz olmayabilir ya da ücretsiz limiti 50 - 100 gibi seviyelere çekilebilir (temenni). İşin diğer boyutunu tabi ben de bilmiyorum fakat limit altında kalan siparişleri belirli bir kargo ücretine (3 - 5 TL) indirebilir ve sabitlenirse güzel olur :)

Pulluk

Kingdom Come dün de çıkmadı sanırım. Ekstra kargo ücreti ödememek adına 1 haftadır Kara Şövalyenin Dönüşü'nü de bekliyorum... :(
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

shiroyasha

Aynen bu ücretsiz kargo miktarına bir iyileştirme yapılsa iyi olur ;) Normalde internetten kitap alırken ücretsiz kargo miktarını tutturana kadar sepete birşeyler eklerim ;) ama jedbang da bu miktarın 250 olduğunu görünce "Kara Şövalye Dönüyor" 'u alıp çıktım :(

battlehammer

kargonun ücretsizini falan geçtim, 4 tane kitap aldım, 3 haftadır haber yok. ne bir mail atan var, ne özür dileyen. kargoya verdiler mi, vermeyecekler mi fikrim yok. Bilgim olması için de benim mesai harcamam gerekiyor, neden? dağıtıcılara para kaptırmasınlar diye ilk elden aldım diye. gerçekten can sıkıcı.

Nightrain

Aynen. Bir daha Jedbang'in sitesindne alış-veriş yapmam kesinlikle. >:(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Pulluk

Ayrıca, Kingdom Come'ın çıkışı ertelenmeden önceki olası çıkış tarihinde şehir dışında olduğum için kargo şubesinden teslim adres vermiştim. Daha sonra çıkışı ertelenip de ben evime dönünce hep sitelerinden hem de Facebook üzerinden ev adresimi verdim ama sistemde hala şube adresi görünüyor. Hayırlısı olsun diyelim. Eğer tüm bunların üstüne şubeye giderse ilk alışverişim gayet nahoş bir şekilde sonuçlanmış olacak.  ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Sakızlı Ohannes Paşa

Bana da hala gelmedi. Kingdom Come ve TDKR almıştım jedbang'den.

Jedmau

Alıntı yapılan: maeglin - 06 Ekim, 2015, 09:03:03
Hemen, hemen çıkan her yayını almaya çalışıyorum sayabileceğim çokça olumlu etkenden dolayı, fakat İstanbul'a olan uzaklığım nedeniyle, olmayan çizgi roman evlerinin de etkisiyle kitapyurdu, d&r, idefix gibi yerleri tercih ediyorum. Daha önce Facebook sayfanızda da dile getirmiştim ama sitenizde ki şu 250 YTL kargo olayını bir düzenleseniz, TL'ye çevirip biraz daha uygun düzeye çekseniz de aracı kullanmadan sizden alsak :) Satış sitelerinde hali hazırda 23 lira olan bir kitabı sizden 25'e alabiliyoruz 35 yerine çok da ciddi bir fark değil 2 TL umarım kargo olayında bir düzenleme olur :)

Yakında düzelecek , yeni sitemiz yapılıyor.

Jedmau

Alıntı yapılan: Barmen Minik - 07 Ekim, 2015, 00:45:03
aslında evet şu jedbang in kargo olayı idefix vb leri gibi olsa 20-50tl üzerine ücretsiz yada sabit 5 lira vb sistemler vardı bazı sitelerde hiç aracısız hep jedbangi kullansak hep jedbange yönelsek daha iyi olmaz mı sizler adınıza da. kapıdan belirsiz fiyatlı kargo istemek pek cazip değil veya külfetli bi imajı var. işin iç yüzünü, anlaşmaları, detayını, karını bilmiyoruz ama sipariş miktarlarınız figür satan jedbang miktarında olmasa gerek artık peynir ekmek gibi kitap siparişi alıyor olmalısınız ya da biraz daha cazipleştirerek peynir ekmek gibi kitap siparişi almanız olası diyelim ;)

İnşallah , düzenlemeler yapılıyor.

Jedmau

Alıntı yapılan: alan ford - 07 Ekim, 2015, 01:42:22
  kargo ücreti sitenin asıl işi olan figürlere göre ayarlanmış. Hâl böyle olunca kitap alış verişi ile kargoyu ücretsiz hâle getirmek çok zor , ya bekletip çok sayıda kitabı bir arada vereceksin ya da siparişe 30 Gün Gece çizgi romanını ekleyeceksin ;) ;D  bkz : http://www.jedbang.com/urunler.asp?detay_urun_id=758&ana_grp_id=37&alt_grp_id=125

O ürününde bir hata var , yakında düzelecek :)

Jedmau

Alıntı yapılan: BulentT - 07 Ekim, 2015, 09:35:36
Kingdom Come dün de çıkmadı sanırım. Ekstra kargo ücreti ödememek adına 1 haftadır Kara Şövalyenin Dönüşü'nü de bekliyorum... :(

Kingdome come kapağında sorun çıktı , ister istemez 2 günlük bir gecikme daha yaşandı. Cuma kargolayacağız.

Jedmau

Alıntı yapılan: battlehammer - 07 Ekim, 2015, 10:22:33
kargonun ücretsizini falan geçtim, 4 tane kitap aldım, 3 haftadır haber yok. ne bir mail atan var, ne özür dileyen. kargoya verdiler mi, vermeyecekler mi fikrim yok. Bilgim olması için de benim mesai harcamam gerekiyor, neden? dağıtıcılara para kaptırmasınlar diye ilk elden aldım diye. gerçekten can sıkıcı.

Tabi şimdi yapacağım açıklama sizi bağlamaz ama , bu haber alınamamanın nedeni inanın biz değiliz. Yurt içi kargo ile görüştük , tüm müşterilerimize sms atın dedik , sanırım unuttular. Kingdome come dışı alınan herşey kargolandı

Jedmau

Alıntı yapılan: Nightrain - 07 Ekim, 2015, 10:35:32
Aynen. Bir daha Jedbang'in sitesindne alış-veriş yapmam kesinlikle. >:(

Peki , eyvallah.

Jedmau

Alıntı yapılan: BulentT - 07 Ekim, 2015, 11:18:39
Ayrıca, Kingdom Come'ın çıkışı ertelenmeden önceki olası çıkış tarihinde şehir dışında olduğum için kargo şubesinden teslim adres vermiştim. Daha sonra çıkışı ertelenip de ben evime dönünce hep sitelerinden hem de Facebook üzerinden ev adresimi verdim ama sistemde hala şube adresi görünüyor. Hayırlısı olsun diyelim. Eğer tüm bunların üstüne şubeye giderse ilk alışverişim gayet nahoş bir şekilde sonuçlanmış olacak.  ::)

Siz bana gönderin güncel adresi ben halledeyim.