Jedbang.com

Başlatan Jedmau, 16 Şubat, 2011, 12:17:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lemazmatik

250 tl üzeri siparişe kapıda ödeme seçeneği olduğu yazıyor ancak sipariş onay kısmında kapıda ödemeyi göremiyorum. (İstediğim ürünler ön siparişte değil yani sorun o değil) Kapıda ödeme olayı kalktı mı, şu an mı sorun var yoksa henüz sistem gelmedi mi?

Jedmau

Merhaba,

Maalesef kalktı , Belki ileride.

Sevgiler
Ertan

Sakızlı Ohannes Paşa

Sayın Jedmau o Jedbang websitenin hali nedir öyle yıllardır? Bunu daha önce de söylemiştim. Sizin başka mecralarda 1-2 yıl önce ilgileniyoruz diye yorumunuzu da görmüştüm. Ama hala aynı demode site. Ne düzgün arama yapılabiliyor ne arananlar filtrelenebiliyor.

Bende figür koleksiyonculuğu da var ve arada giriyorum sitenize alışveriş hevesim kaçıyor bazen. Ayıptır söylemesi 1 ay önce falan Kotobukiya 1/10 Grievous alayım dedim. Aratınca çıkmadı ama karakterin adı yanlış yazılmış aslında bir arkadaşım link attı öyle buldum. Mesela firma adıyla, ölçekle, filtreleme olsa çok rahat bulunur. Ha tabi satın almama rağmen aslında figürün stokta olmadığı iletildi bana onun da hayalkırıklığı var  :)

Bu yazdıklarımı şahsi algılamayın ama o dükkana o kitaplara bu site yakışmıyor.

Jedmau

Çok ama çok haklısın Paşa. Burada bunları duygu sömürüsü veya bahane için yazmıyorum ama çok zor günler geçirdim 2-3 senedir , site hazır ama son dokunuşları yapamadım. Çok ama çok az kaldı. Hatta eğer ön izleme istersen sana link atabilirim son halini.

En kısa sürede aktif edeceğiz.

Not : son 3 aydır herkes griveous alıyor siteden, ama sel olayında hepsi zarar gördü ve teslim edildi. Ebayde fiyatlar uçtu biliyorum, bulmaya çalışıyoruz.

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: Jedmau - 15 Ekim, 2018, 23:54:11
Çok ama çok haklısın Paşa. Burada bunları duygu sömürüsü veya bahane için yazmıyorum ama çok zor günler geçirdim 2-3 senedir , site hazır ama son dokunuşları yapamadım. Çok ama çok az kaldı. Hatta eğer ön izleme istersen sana link atabilirim son halini.

En kısa sürede aktif edeceğiz.

Not : son 3 aydır herkes griveous alıyor siteden, ama sel olayında hepsi zarar gördü ve teslim edildi. Ebayde fiyatlar uçtu biliyorum, bulmaya çalışıyoruz.

Estağfurullah duygu sömürüsü olarak görmem hiçbir zaman. Herkesin binbir türlü derdi var bu hayatta. Muadil firmalara göre daha ucuza bulabiliyorum bazı şeyleri o nedenle alışveriş için tercih ediyorum jedbang'i. Sadece girmekten keyif aldığım bir site olsun isterim. Bidbadtoystore vardır Amerika'da bilirsiniz belki. Mesela onların sitesine bayılıyorum ben. Çok sade görünüyor ama belli kategörilerde arama yapmak, figürleri gruplamak, stokta mı değil mi, preorder mı mevcut mu görmek o kadar kolayki.

Eminim güzel bir şey çıkmıştır ortaya ve kısa sürede görürüz. Cevap için teşekkürler. Ankara'da yaşayan biri olarak dükkana da daha çok gelmek istiyorum ama Çayyolu tarafında oturduğum için pek mümkün olmuyor. Umarım her şey rayına oturur sizin adınıza.

Jedmau

Herkese Merhaba,

Sitemiz sonunda güncellendi. Eklenen yenilikler için linke tıklayabilirsiniz.

https://www.jedbang.com/Sitemiz-Guncellenmistir..html

Çizgi Roman kategorisi ve bir kaç kategori daha hafta sonuna kadar güncellenecektir. Aynı şekilde indirimler ve promosyonlar da.

Sevgiler
Ertan

Jedbang.com

noir

Merakla bekliyordum, hayırlı olsun  :)

Mrtekin

Hayırlı olsun, Ertan.
They drew first blood...

Jedmau

18 Şubat'ta çıkacak yeni yayınlarımız için ön siparişler açılmıştır. Batman Öldüren Şaka'nın yeni baskısı da aynı tarihte çıkacaktır.

Batman / Flash : Rozet ve Batman Rebirth Cilt 3 için Ön Siparişler Şubat ortası açılacaktır.

Sevgiler

https://www.jedbang.com/Cizgi-Grafik-Roman.html

Nightrain

Rozet ve Batman 3'te ön siparişe açılsın, toplu alırım artık hepsini.

İmkan dahilinde olursa, Rozet'in 2 kapağını da alacağım. Tükenince okuturum. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Batman Rebirth 2, Batman/TMNT varyantları, Nightwing Rebirth 1 ve Jennifer Adamların Gecesi'ni aldım.  ;D
Fasikülleri daha sonra aliciim.  8)

Jedmau

Alıntı yapılan: memospinoz - 04 Şubat, 2019, 18:01:12
Batman Rebirth 2, Batman/TMNT varyantları, Nightwing Rebirth 1 ve Jennifer Adamların Gecesi'ni aldım.  ;D
Fasikülleri daha sonra aliciim.  8)

Teşekkürler :)

Nightrain

Batman/TMNT Nightrain( ;D ) varyant ve Batman White Knight 4-5 ana kapak ve varyantlarını aldım. Şimdi istediğim kapak basıldı. Adedi az. Kalmaz falan. Kalmayalım ortada. Diğerlerini Rozet çıkınca alacağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Kauss

Yurtiçi kargoyla nasıl bir anlaşmanızı gerçekten merak ediyorum. Dün sipariş ettiğim kitaplar bugün iş adresimdeydi. Kargo normalde aynı şehirde bile 3 günde getiriyor.  Paketlenmesi, ayraçlar her zaman ki gibi muhteşem. Ellerinize sağlık

Jedmau

Alıntı yapılan: Kauss - 23 Ağustos, 2019, 11:42:12
Yurtiçi kargoyla nasıl bir anlaşmanızı gerçekten merak ediyorum. Dün sipariş ettiğim kitaplar bugün iş adresimdeydi. Kargo normalde aynı şehirde bile 3 günde getiriyor.  Paketlenmesi, ayraçlar her zaman ki gibi muhteşem. Ellerinize sağlık

Çok teşekkür ederim :) Elimizden geleni yapıyoruz.