Sherlock

Başlatan rumar80, 19 Şubat, 2011, 23:41:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

boca1907

İşin yoksa 1,5 yıl bekle şimdi...

Pulluk

2. sezon finalinde olan gelişmelere 3. sezonda nasıl bir mantıklı açıklama getirebilecekler merak ediyorum doğrusu  ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

rumar80

Sherlock adli tıptaki bayandan yardım istedi. Büyük ihtimalle o bir şeyler ayarladı olacak.
   Bu arada okuyan arkadaşlar bilir. Orjinal öyküde de Holmes ve Moriarty birlikte Reinbach (yanlış yazmış olabilirim) şelalerinden düşer. Conan Doyle Holmes bunu bilinçli yapmıştır. Holmes karakterinden sıkılıp onu öldürmek istemiştir. Ancak okurlardan gelen baskı üzerine daha sonra Holmes'u hayata döndürür.
   Dizide de buna benzer bir yol izlenmiş sonuçta

hennessy

Umar abinin dediği gibi ingiltere ayağa kalkınca karakteri geri getirmek zorunda kalmıştır.Açıklama olarak bir torbakan düşüş hızını ayarlama holmes in köpek üzerinde denediği ki hatırlarsanız bir sahnede iple asılmış bir adam vardı nabzı durduran bir ilaç ve toprağa gömülecek br ölü :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Dizinin ilk 2 bölümünü izledim. Zaten bugüne kadar 6 bölüm yayınlanmış.

Oyunculuklar çok iyi ama senaryoları zayıf buldum.

Ama devam edeceğim, imdb ye göre sonraki bölümlerin not ortalaması daha iyi.

V

Oyuncular çok iyi iş çıkartmışlar.Ama o kadar..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

2. sezonu bitirdim, gerçekten dizi daha iyi oldu.

Özellikle Moriarty'nin katılımı ile çok iyi senaryolar yazılmış.

BAHADIR

2. sezon ilk 2 bölümü izleyeli bayağı oluyor...Özellikle 2. bölümde ki ağır tempodan dolayı 3. bölüme bir türlü başlamak içimden gelmiyordu...Ama dün başladım...Bugün bitirdim...

SPOİL....SPOİL....SPOİL

Alıntı yapılan: hennessy - 19 Ocak, 2012, 12:36:26
Açıklama olarak bir torbakan düşüş hızını ayarlama holmes in köpek üzerinde denediği ki hatırlarsanız bir sahnede iple asılmış bir adam vardı nabzı durduran bir ilaç ve toprağa gömülecek br ölü :)

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Ocak, 2012, 10:42:16
   Sherlock adli tıptaki bayandan yardım istedi. Büyük ihtimalle o bir şeyler ayarladı olacak.

Watson'un yanından ayrılırken "Yapacağı son bir şey kaldı" sözünden onu intihar etmeye zorlayacağını biliyordu...Ama düşüş hızını ayarlama kısmı sanırım biraz fazla zorlama olmuş...Direk betona çakılıyorsun...Neyi ne kadar ayarlayabilirsin...

Yine de "ne bölümdü o öyle" detirtecek bir final yapmışlar...Filmden bile daha keyifliydi diyebilirim...

hennessy

Çok güzel demiş Holmes.......

Harun Ça

NIC

john watson, o bıyıklar ne lan diyerek izlediğim teaser yine heyecanlandırdı  :o

Amaaaaa 2 yıl bekledikten sonra 3 bölüm izleyip yine bekleyeceğiz,adamı sinir hastası eder bu dizi  >:(

hennessy

dean

Bugün gelen habere göre 3. sezon 19 Ocak'ta geliyor.

Harun Ça

3. sezondan ilk fotoğraf. Watson üzgün.