Sherlock

Başlatan rumar80, 19 Şubat, 2011, 23:41:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

dean

Harun Ça

3. sezon başladı arkadaşlar ilk bölümden önce geçen hafta yayınlanan 7 dklık kısa bölümüde izlemenizi tavsiye ederim.

hanac

Hangi diziyi tavsiye edersiniz başlığı altında Sherlock'un devamını izleme kararı almıştım.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8179.msg110931.html#msg110931

3. sezonun 3 bölümünü de izledim.

Gerçekten çok iyi idi, şimdi yine 2 yıl daha bekleyeceğiz.

Ama ufak bir eleştirim olacak, sanki komedi unsurunu biraz abartmışlar, bu da çok hoşuma gitmedi.

NIC

sigara içtikleri sahne aklima geldikçe gülerim  :D

dean

dean

hennessy

Bugün yeni bölümü izledim Jeremy Brett'den sonra en iyi Holmes olarak gördüğüm Benedict Cumberbatch performansı iyi idi. Ama iş 1800 yıllara döndüğünüz zamana usta oyuncu Jeremy Brett karakteristik özellikleri ile yarışması biraz zor. Robert Downey jr.ile başlayan Holmes karakterine biraz espiri katma işi Benedict Cumberbatch ile devam etmesi ve bunu biraz sulandırmaları hiç hoşuma gitmedi. Holmes'in ciddiyetini aşan espriler. Kötü mü hayır değil ama Holmes'in üstünde iyi durmuyor.

Gelelim yayınlanan bölüme. Çözülmesi kolay bir bölüm olmuş. Suçun Napolyon'u olarak anlıan Jim Moriarty'nin geri dönüşünü ve Holmes ile 2017 yılında yayınlanacak yeni bölümlerde çarpışmasını anlatan bir bölüm olmuş.

Jim Moriarty ve Holmes 2017'de bizleri bekliyor. Holmes'in Moriarty takıntısını anlatan bu bölüm. Hemde kitaplardan alıntılar ile süslenmiş. Holmes ve Jim Moriarty en meşhur şelale sahnesi ile süslenmiş. Ama araya giren Watson olmamış.

Dediğin gibi Benedict Cumberbatch 2000'li yıllarda Holmes'i çok iyi canlandırıyor ama iş 1800 yıllara geldi mi Jeremy Brett büyük usta ile boy ölçüşmesi bence imkansızdır.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Holmes geri dönüyor....

https://www.youtube.com/watch?v=qlcWFoNqZHc

Sherlock: Series 4 Teaser

dean

Yeni sezon başlangıç tarihi 1 Ocak olarak duyuruldu.

ghostrider

Yeni sezonu çok bekledik ama beklediğimize değecek.Zaman çabuk geçsinde izleyelim artık.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

hennessy

Maalesef beklediğime değmedi hiç beğenmedim bu bölümü. 6/10