Kültürel Güncel

Başlatan Lami Tiryaki, 20 Şubat, 2011, 00:10:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

Netteki bloglar etkili yayın organları gibi görev yapıyorlar. ÇROP'un faaliyetleri inanılmaz. Bazı bloglarda da inanılmaz yaratıcı ve emek isteyen faaliyetler yürütülüyor. Genç Üyemiz Kültürle Güncel nickname'iyle aynı adı taşıyan blogunda bu türden müthiş işler çıkarıyor. Yaptığı röportajlar derlendiğinde sevimli bir kitapa dönüşecek kıvamda. Her türlü popüler kültür konusında çok güzel çalışmaalar içeren bu blogu sık kullanılanlara alıp günlük takip etmekte yarar var. Çünkü arkadaşımız adı gibi günceli çok iyi takip ediyor. Sağoslun forumumuzu da çalışmalarından haberdar etmeyi ihmal etmiyor.

Kültürel Güncel bloguna uzun ve başarılı bir yayın hayatı dilerim.

Selamlar
Lami 

kültürelgüncel

Alıntı yapılan: Lami Tiryaki - 20 Şubat, 2011, 00:10:32
Netteki bloglar etkili yayın organları gibi görev yapıyorlar. ÇROP'un faaliyetleri inanılmaz. Bazı bloglarda da inanılmaz yaratıcı ve emek isteyen faaliyetler yürütülüyor. Genç Üyemiz Kültürle Güncel nickname'iyle aynı adı taşıyan blogunda bu türden müthiş işler çıkarıyor. Yaptığı röportajlar derlendiğinde sevimli bir kitapa dönüşecek kıvamda. Her türlü popüler kültür konusında çok güzel çalışmaalar içeren bu blogu sık kullanılanlara alıp günlük takip etmekte yarar var. Çünkü arkadaşımız adı gibi günceli çok iyi takip ediyor. Sağoslun forumumuzu da çalışmalarından haberdar etmeyi ihmal etmiyor.

Kültürel Güncel bloguna uzun ve başarılı bir yayın hayatı dilerim.

Selamlar
Lami 

İyi akşamlar Lami Abi,
Bu başlık ve altındaki değerli yorumunuz inanılmaz derecede hoşuma gitti. Çok teşekkür ederim. :)
Sizin gibi çizgi romanseverlerin arasında bulunmak beni bloga yazı yazmak için motive ediyor. Beğeniniz yönünde yazılar yazmaya gayret edeceğim.

Tekrar teşekkürler... Güzel dilekleriniz ve değerli yorumunuz için... :)

Hayal Kahvem

Selamlar,

Kültürel Güncel gerçekten eşi az bulunan bloglardan. Hoş bir tarz otutturdu ve müthiş röportajlar yaptı.
Bu kadar genç birinin böyle düzeyli ve donanımlı bir iş çıkarması gelecekten umutlanmamıza yol açıyor.
Çok seviyorum Kültürel Güncel Bloğu... Başarılarının devamını diliyorum. Sevgiler.

Tarkan Kurt

Kültürel Güncel benim sık kullanılanlarımda çizgi roman klasöründe kayıtlı ve her gün mutlaka ziyaret ettiğim bir blog, özellikle röportajları okumak büyük keyif, ailemizin değerli üyesi Kültürel Güncel'e bize böyle bir blog sunduğu için şükranlarımı sunuyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

kültürelgüncel

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 20 Şubat, 2011, 10:42:52
Selamlar,

Kültürel Güncel gerçekten eşi az bulunan bloglardan. Hoş bir tarz otutturdu ve müthiş röportajlar yaptı.
Bu kadar genç birinin böyle düzeyli ve donanımlı bir iş çıkarması gelecekten umutlanmamıza yol açıyor.
Çok seviyorum Kültürel Güncel Bloğu... Başarılarının devamını diliyorum. Sevgiler.
Teşekkür ederim. Ben de sizin blogunuzun daimi bir takipçisiyim  :D

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 20 Şubat, 2011, 11:54:02
Kültürel Güncel benim sık kullanılanlarımda çizgi roman klasöründe kayıtlı ve her gün mutlaka ziyaret ettiğim bir blog, özellikle röportajları okumak büyük keyif, ailemizin değerli üyesi Kültürel Güncel'e bize böyle bir blog sunduğu için şükranlarımı sunuyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.
Çok teşekkürler. :)

ümitkr

Aşkın Güngör İmzalı logosuyla büyük sükse yapan Kültürel Güncel'e hayırlı olsun demek isterim :)

Tarkan Kurt

Evet bloğunun yeni logosu çok güzel olmuş hayırlı olsun.

kültürelgüncel

Herkese mutlu yıllar... Kültürel Güncel'de yeni yazı ve röportajlar yeni senenin ilk gününden itiberen yayında...

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 28 Ağustos, 2011, 11:38:41
Evet bloğunun yeni logosu çok güzel olmuş hayırlı olsun.
Alıntı yapılan: ümitkr - 28 Ağustos, 2011, 11:32:05
Aşkın Güngör İmzalı logosuyla büyük sükse yapan Kültürel Güncel'e hayırlı olsun demek isterim :)

Çok uzun zaman geçmiş ama teşekkürler :)

kültürelgüncel

İlban Ertem'den Vicdan sorgulatıcı bir çizgi roman

Okumakta olduğunuz bu yazıyı bana yazdıran İlban Ertem'in "Vicdan" adlı çizgi romanı. Yazıda genel olarak bu çizgi romanın bana düşündürdüklerinden bahsettiğimden bunu bir inceleme yazısı olarak görmeyin.

Kimsenin kulu kölesi olmak istemeyen, tek isteği kediliğinin gerektirdiği gibi yaşamak olan Vicdan; doğumundan kısa süre sonra annesinin ve kardeşlerinin yanından ayrılıp, küçük bir gezintiye çıkar. Dışarıyı merak etmiştir, sadece biraz bakıp dönecektir. Ama tam geri dönmeyi düşünürken, bu küçük gezintinin o kadar da "küçük" olamayacağının habercisi iki gölge düşer üzerine. O gölgelerden birinin sahibi kadın, yanındaki erkeğe çok sevimli bir kedi bulduğunu "Ayyy ne şekeeer!" diyerek anlatırken kollarını Vicdan'a doğru uzatır. Kaçması mümkün olmayan ve yüksekte olmaktan hoşlanmayan Vicdan'ın yapacak hiçbir şeyi yoktur. İstemediği halde ilk "sahibi"nin kucağında seyahat etmek zorundadır.

Devamı Kültürel Güncel'de http://kulturelguncel.blogspot.com/2013/01/ilban-ertemden-vicdan-sorgulatc-bir.html

rumar80

Yazıları özlemiştik vallahi...

kültürelgüncel

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Ocak, 2013, 09:43:23
  Yazıları özlemiştik vallahi...
Çok teşekkürler, bundan sonra daha sık görebilirsiniz :)

kadri kerem

Nerelerdesiniz? Blog sessiz kaldı uzun bir süreden beri.