Gerekli Şeyler - Kadıköy

Başlatan michel, 22 Şubat, 2011, 21:15:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

michel

Gerekli Şeyler'de büyük İNDİRİM furyası !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TAŞINMA VE NİŞANTAŞI'NA VEDA ŞEREFİNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
İngilizce comicslerde 1$ = 1 TL
Yani 10 $ lık bir kitap 10 TL
Figürler 30 TL
Gerekli Şeyler Yayınları % 30 indirimli

rumar80

Bu konuda detaylı bilgisi olan var mı? Ne zaman taşınıyorlar? Nereye taşınıyorlar? Bu indirim ne zamana kadar? Neden taşınıyorlar?

pizagor

Gerekli Şeyler'in sanıyorum 6. ya da 7. taşınması olacak öyleyse bu...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: michel - 22 Şubat, 2011, 21:15:59
Gerekli Şeyler'de büyük İNDİRİM furyası !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TAŞINMA VE NİŞANTAŞI'NA VEDA ŞEREFİNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
İngilizce comicslerde 1$ = 1 TL
Yani 10 $ lık bir kitap 10 TL
Figürler 30 TL
Gerekli Şeyler Yayınları % 30 indirimli

Michel bey merhaba bu indirim haberi üzerine bir an için heyecanlandım ve almayı düşündüğüm çizgi romanlar için sitenize baktım. Burada Gerekli Şeyler yayınları % 30 indirimli demişsiniz ama sitenizi inceledim, 30 TL lik Wolverine Orijin 24 TL, 30 TL lik Planet Hulk 1 24 TL. 30 TL lik Planet Hulk 2  24 TL, 25  TL lik Joker 20 TL yani her zaman yapılan % 20 lik indirimde bir değişiklik yok. Acaba siteye indirim oranlarınız henüz işlenmedi mi? Yoksa burada mı yanlış bilgi verdiniz? Eğer gerçekten % 30 luk bir indirim varsa sitenizde gerekli düzeltmeyi yaparsanız biz de rahatlıkla alışveriş yapabiliriz.

michel

Aslında indirim sadece dükkanda yapılıyor ama bizim yayınların fiyatlarını sitede düzenleyelim de uzaktaki arkadaşlar da faydalansın

rumar80

Kaç gün bu indirim sürecek?
   Taşınma nereye?

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: michel - 23 Şubat, 2011, 11:19:23
Aslında indirim sadece dükkanda yapılıyor ama bizim yayınların fiyatlarını sitede düzenleyelim de uzaktaki arkadaşlar da faydalansın

Teşekkür ederiz efenim  :D

hanac

pizagor

Gerekli Şeyler senelerdir alt sokak, yan sokak, karşı bina döngüsündeydi. Beyoğlu bence oldukça isabetli bir seçim olmuş... Hayırlı olsun...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

michel

Star Wars 1-6 arası ve Darth Vader özel cildi çok özel fiyatla   15 TL

michel

yarın bizi ararsanız yardımcı oluruz 212-2466131

essegesse

Mişel abi,biz elimizdeki Star Wars ciltlerini napıcaz şimdi.Bize gelişi bu fiyatın çok üstünde biliyosun.

Ben de senin kitaplarını senden ucuz satayım bari.N'apalım kısasa kısas:)

SARACEN

Telefonlariniz da bir sorun mu var? Acilmiyor. Bir de web siteniz nod 32 de virus uyarisi veriyor girildiginde
To Boldly Go Where No Man Has Gone Before

emre

Alıntı yapılan: rtuzel - 05 Mayıs, 2011, 17:31:08
Telefonlariniz da bir sorun mu var? Acilmiyor. Bir de web siteniz nod 32 de virus uyarisi veriyor girildiginde

Benimde şirkette kullandığım bilgisayarda başıma gelmişti nod32 uyarı verip duruyordu fakat evde kullandığım bilgisayarda nod 32 hiç bir uyarı vermiyordu. Araştırdığım kadarı ile Nod32 nin versiyonu ile ilgili yanlış bir alarm sadece. Bilgisayara yüklenmiş olan programlardan tutunda hangi tarayıcıyı kullandığınıza kadar (firefox,explorer gibi) çeşitli etkenler çok düşük ihtimalle de olsa antivirüs programlarının yanlış algılamalar yapmasına sebep olabiliyor. Farklı antivirüs programlarını kullanan arkadaşların dediği kadarıyla onlarda da bir uyarı durumu söz konusu değil o yüzden endişe etmemeniz gerektiğini düşünmekteyim, bence gönül rahatlığı ile siteye girebilirsiniz. Zaten gerekli şeyler forum aracılığı ile sitede herhangi bir tehlikeli yazılım olmadığı açıklamasını yapmıştı. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

michel

Mağazamıza yeni ürünler gelmiştir;
Yaklaşık 2000 cilt comics , ayrıca art book , tişört , figür ,heykel vb .....
Bekleriz