Gerekli Şeyler - Kadıköy

Başlatan michel, 22 Şubat, 2011, 21:15:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Gerekli'nin yeni yayınlarından haber yok mu hala  ??? Ya da başlanan serilerin devamı hakkında bilgi??

hennessy

Kadıköy'e inerken demin mağzasının önünden geçerken içine girdim tüm raflar kitap figür ve daha bir çok şeyle doldurulmuş. Açılışıda yapmışlar artık satış yapıyoruz dediler bayramdan sonrada belki bir açılış yaparız dediler.İnşallah herşey istedikleri gibi gider Altınmadalyon olarak başarılar dileriz.Telefonumun şarjı bittiği için fotoğraf çekemedim artık bir daha sefere
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Hayırlı uğurlu olsun. Umarım bundan sonra yayınlarına hız verirler.

darkwood

Alıntı yapılan: hennessy - 02 Ağustos, 2011, 11:46:54
Kadıköy'e inerken demin mağzasının önünden geçerken içine girdim tüm raflar kitap figür ve daha bir çok şeyle doldurulmuş. Açılışıda yapmışlar artık satış yapıyoruz dediler bayramdan sonrada belki bir açılış yaparız dediler.İnşallah herşey istedikleri gibi gider Altınmadalyon olarak başarılar dileriz.Telefonumun şarjı bittiği için fotoğraf çekemedim artık bir daha sefere

Figür v.s. iyide Çizgiromanlar daha konulmamışmı raflara?
Kadıköy'e gidince bir uğramak lazım. Bu arada adresini de eklersek iyi olur.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 02 Ağustos, 2011, 11:51:34
Alıntı yapılan: hennessy - 02 Ağustos, 2011, 11:46:54

Figür v.s. iyide Çizgiromanlar daha konulmamışmı raflara?
Kadıköy'e gidince bir uğramak lazım. Bu arada adresini de eklersek iyi olur.

Kitaplar derken çizgi roman demek istedim :)

Berkdinho

İnşallah burada kalıcı olurlar.Çıkaracakları daha bir sürü çizgi roman var.Mangalar, Essentiallar, yeni seriler... Ben özellikle Essential Amazing Spider-Man'i bekliyorum.
The Right Man When Things Go Wrong

HacıGeraltEmmi

Gerekli'den beklenti çok. Özellikle arapsaçına dönen manga yayınından dolayı okuyucu kaybederlerse çok üzülürüm. Diğer yayınlarını beklemeye alıştık artık bizler.  Arada geçen boşluğu telafi edebilirler inşallah.

boca1907

Kadıköy'ün neresinde tam olarak acaba?

hanac

Alıntı yapılan: boca1907 - 05 Ağustos, 2011, 16:10:40
Kadıköy'ün neresinde tam olarak acaba?

MODA CAD. NO:33/A CAFERAĞA-KADIKÖY

Altan'ın Kaan Comics'ini biliyorsanız bulması çok kolay.

Altan'ın oradan yukarı çıkın ve sağa dönün.

200-250 mt sonra yol üzerinde solda.

boca1907

Çok teşekkürler...Hemen bi uğrayalım...

hennessy

Michael bey ile akşam görüşme fırsatım oldu İlyas'ın orda Silver haftaya çıkacak aksilik olmaz ise iki cilt olarak birer hafta ara ile toplam yanlış duymadı isem 510 sayfa

gamlıbaykuş

Tek cilt mi 510 sayfa yoksa toplamı mı? Benim bildiğim bir cilt 500 sayfa civarı olacaktı, bölmüş olabilirler. Peki Gümüş Kayakçı'nın Volüme 2'si var mı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 16 Ocak, 2012, 19:58:37
Tek cilt mi 510 sayfa yoksa toplamı mı? Benim bildiğim bir cilt 500 sayfa civarı olacaktı, bölmüş olabilirler. Peki Gümüş Kayakçı'nın Volüme 2'si var mı?

iki cilt in toplamı 510 sayfa

gamlıbaykuş

İyi olmamış o zaman orjinal formatında şöyle kütük gibi bir cilt ile Gümüş Kayakçı'yı okuyacağız diye sevinmiştim...

Kaç sayı çıkacak acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

HacıGeraltEmmi