Gerekli Şeyler - Kadıköy

Başlatan michel, 22 Şubat, 2011, 21:15:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SkyWolka

Ben de bi iki aydır Before Watchmen'leri bekliyorum ancak haber gelmedi?

michel

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Gerekli Şeyler ve Kaan Comics birleşti.

Bundan sonra çıkacak tüm Türkçe çizgiromanlar piyasa ile aynı anda mağazamızda mevcut olacaktır.

Herkese iyi okumalar.

michel

Uzun süredir beklenen Berserk 2 ve Bleach 3 raflarımızda.Ayrıca yine uzun süredir beklenen yeni seri Mighty Avengers 1 de raflarımızda yerini aldı.

dean

Alıntı yapılan: michel - 03 Haziran, 2013, 18:12:19
Uzun süredir beklenen Berserk 2 ve Bleach 3 raflarımızda.Ayrıca yine uzun süredir beklenen yeni seri Mighty Avengers 1 de raflarımızda yerini aldı.

Bu güzel haberler için teşekkürler, yalnız bir şeyi merak ettim iki serininde Secret Invasion maceralarından sonra (New Avengers, Mighty Avengers) Dark Avengers ile ilgili bir çalışmanız olacak mı ?

darkwood

Yeni çizgiromanlardan haber almak güzel, özellikle Berserk in 2.sayısının ne zaman yaynlanacağını merak etmeye başlamıştık.
Darkwood Sakinleri..

michel

Spider Man Klasik

Mighty Avengers 2

Hellsing 4

An itibarı ile dükkanımızda satıştadır. Bekleriz...

yalcinerol345

Spiderman eminim ki çok satacak.İnşallah ileride HC cildi de çıkar.

dursar

rumar80

Uzun bir aranın ardından düzgün ve emin adımlarla yola devam eden sevgili Michel ve Alişan'ı kutlar, bol kazançlar dilerim. Umarım satışlar istediğiniz gibi olur. Ben Altan'a siparişi verdim bile. ;)

hennessy

Gerekli şeyler artık güzel yayınlarda ve düzenli periyotlar ile bizleri sevindirmeye devam ediyor tebrikler Mişel abi Sayende Umar abiye hava atıyoruz avengers okuyoruz abi diye :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları