One Piece - Gerekli Şeyler (Devam ediyor)

Başlatan michel, 24 Şubat, 2011, 23:33:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sakızlı Ohannes Paşa

Yakışır One Piece'imize :)

808 bölüm demek. Gerekli'nin çıkardığı son 23. cilt 216. bölüm ile bitiyor. 4'te birini geçmişiz :)

ercoktay

23 c,lt ile beraber büyük bir hikayeyi sonlandırdılar. Manga olarak hemen hemen hepsini alıyorum ama hiç birini Lone Wolf and Cub kadar sevebileceğimi düşünmüyordum :)

Sonra One Piece okumaya başladım. Su gibi akıp gidiyor. Yazar ve çizerinin hayal dünyasına hayran kalmamak elde değil. Tavsiye ediyorum.

Okurken hem gülmekten hem de hüzünden ve epik sahnelerden gözünüzden yaş gelecek. Kaçırmayın.

Ralph

Keşke animesini izlemeseydim... 200 bölüm kadar izlemiştim animesini. Sonra sıkılmıştım. Belki mangası sıkmıyordur.

Newcomicreader

Alıntı yapılan: Ralph - 05 Aralık, 2015, 22:11:45
Keşke animesini izlemeseydim... 200 bölüm kadar izlemiştim animesini. Sonra sıkılmıştım. Belki mangası sıkmıyordur.
mangası daha güzel bunun genel fikir böyle en azından bu mangayı takip edenlerin. bence mangadan devam edin tabi alacağınız keyif azalacaktır ama manga 200. bölümlere geçmesinr az kaldı onla beraber kalkışa geçersiniz güzel seri one piece okudukça güzelleşiyor.

V

"İstemem,eksik olsun.."

Sakızlı Ohannes Paşa

23. ciltte sonlanan Alubarna hikayesinden sonra 24. cilt skypiea hikayesi ve jaya arc'iyla baslamis oldu. Bu ciltte eglenceli ve zalim yeni karakterler tanitildi. Tempo genel olarak dusuktu ama gizem seviyesi ust duzeydeydi. Oda hoca boyle yapinca arkasindan bomba seyler cikacagini biliyor insan. Merakla bekliyoruz. Yalniz bu Nami'yi alan yandi  ;D

24. cilt: 7/10

Sakızlı Ohannes Paşa

Dostlarimizin gokadasi arayisi devam ediyor. Bu cilt acikcasi benim One Piece'de gordugum en con diyalog iceren ciltlerden biriydi. Aslinda agir ilerliyor gibi gorunse de One Piece evrenine dair kiymetli bilgiler var. Bu acidan doyurucuydu.

25. cilt 8/10.

dean

memospinoz

24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonya'da yayınlanan "One Piece" Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011'de 64. Cildi yayınlanan serinin Japonya'da toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. Serinin 61. Cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak Japonya'nın en çok satan kitabı ünvanını taşımakta. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. Cilt (3.2 milyon), 57. Cilt (3 milyon) ve Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. Dünya çapında da en çok okunan manga'lardan biri olan "One Piece" temel olarak Monkey D. Luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır. Vaktinde Türk televizyonlarında da yayınlanan animesi de Türk seyircisi tarafından da bilinmektedir.

Upper Yard'da uyuyan altını arzulayan luffy ve tayfası harekete geçer. Lakin Upper Yard'ı kontrolü altında tutan enel ve adamlarıyla memleketlerini geri almak isteyen şandialar arasındaki savaşa dahil olurlar. Hayatta kalma mücadelesi başlamıştır! Tek parçalık gizli hazine One Pıece hakkında bir okyanus macerasI!
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 192
Fiyatı: 14 TL

memospinoz

Gök adası - Upper Yard'ın sahne olduğu hasır şapka tayfası, şandialar ve tanrının
Ordusu arasındaki üç taraflı hayatta kalma mücadelesi doruğa çıkmıştır. Tanrı enel'in
Kehanet ettiği beş kişinin kalmasına çok az kalmıştır. Luffy ve tayfasının kaderi ne olacak acaba? Tek parçalık gizli hazine one pıece hakkında bir okyanus macerası.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 232
Etiket Fiyatı: 14 TL

memospinoz

Tanrı enel'in inanılmaz korkutucu gücü karşısında savaşçılar birer birer güçten düşmektedir. Artık enel'i durdurmak imkânsızdır. Tüm umutların tükendiği bir anda Luffy ortaya çıkıp enel ile ölümüne dövüşmeye başlar. Tek parçalık gizli hazine one pıece hakkında bir okyanus macerası.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 216

memospinoz

400 Yıl Önce Jaya'da Ne Oldu Acaba? Büyük Savaşçı Calgara Ve Yalancı Noland'ın Bilinmeyen Duyguları Ortaya Çıkar... Ve Gökadası, Luffy Ve Enel'in Son Savaşına Tanıklık edecektir. Tek Parçalık Gizli Hazine One Piece Hakkında Bir Okyanus Macerası.

(Tanıtım Bülteninden)

memospinoz

Tüm insanların hislerini yumruğunda toplayan Luffy, Enel ile çarpışmaktadır. Herkesin umutla beklediği altın çanı çalabilecek mi acaba? Bir araya gelen duygular insanları birleştiriyor. Gökadası hikâyesi nihayet duygusal bir final yapıyor. Tek parçalık gizli hazine one piece.

(Tanıtım Bülteninden)

memospinoz

Yoldaşların kaybedildiği korkunç bir oyun "davy back fıght". Foxy korsan birliğinin meydan okumasını kabul eden luffy ve tayfası, asla tahmin edemeyecekleri türden bir oyuna adım atmış olurlar. Tek parçalık gizli hazine one pıece hakkında bir okyanus macerası. (Tanıtım Bülteninden)

memospinoz

Robin'in geçimişini bilen Amiral Aokiji'nin ziyareti Luffy ve ve diğerlerine neler getirecek acaba? Tayfaya gemi marangozu katmak için dünyanın en iyi gemi marangozlarının toplandığı su şehri'ne varan Luffy ve tayfasını ne bekliyor olabilir? Tek parçalık gizli hazine One Piece hakkında bir okyanus macerası.

(Tanıtım Bülteninden)