Yakari - Bilge Kültür Sanat

Başlatan hanac, 27 Şubat, 2011, 15:45:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Altın Madalyon "ÇİZGİROMANDA 2011'İN EN İYİLERİ" seçiminde;

Yakari, "En İyi Çocuk ÇR Serisi" dalında üçüncü seçilmiştir.

tunaorhun

Yakarinin yeni sayılarının çıkıp çıkmayacağını email göndererek yayıncısına sordum.
Gelen yanıtta Yılbaşından sonra arka arkaya beş yeni sayı daha çıkacağı belirtildi.

pearl jam

bu güzel haber için teşekkürler

yunusmeyra

yakari'yi bu şekilde yayınlayan bir yayınevi aynı çizerin çok değerli bir diğer serisi olan "buddy longway"i yayınlasa..  ;) aynı kağıt,aynı boyut aynı sıklıkta..thorgal'dan sonra ,mükemmel bir seri daha (tercüman çocuk ve yaman dergisi ile geçen yıllarda belli sayıda macerası yayınlanmıştı ki o zamanlar ismi "korkusuz badi" idi..) dilimize tam seri kazandırılmış olur,çok ta iyi olur..  :) 

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

Buddy Longaway, Luc Orient, Bob Morane ve Bruno Brazil çocukluğumuzda kalan ve tekrar yayınlanmasını izteyeceğimiz dostlardır. Keşke Thorgal'da yaşananı diğer dostlarda da yaşasak. Ama....

HacıGeraltEmmi

Ötekiler için birşey diyemem ama "Badi" harikadır. Bir yayıncımızın programında vardı bildiğim kadarı ile, ammaaaa....

İlyas Erkul

Nightrain

Ve bir frankafon daha tamamlanmış oldu. Toplu albümde ne var?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

connyapku

Yakari tamamlandimi ? 35 sayi diye biliyordum.

connyapku

Bu arada cikmasina cok sevindim. cikmaz diye dusunuyordum.

tommikser

Wikipedia'ya göre en son 2012 yılında çıkan albümüyle 37 sayı çıkmış.

V

Benim için yılın en iyi çizgi roman haberi oldu..Çocuklar devamını sorup duruyorlardı..
"İstemem,eksik olsun.."

yalcinerol345

Toplu albüm ne?İlk 5 sayı mı?

İlyas Erkul

Toplu albümde bu partıde cıkan sayıları koymuşlar yani 6 dan 10 kadar sayıları...

gamlıbaykuş

Kendi adıma ve kızım Hayal adına çok sevindim. Kendisi daha okuyamasa da resimlerine bakmayı çok seviyor :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...