Behzat Ç.

Başlatan alan ford, 27 Şubat, 2011, 23:24:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nacho_grande

Tek mekanlı bölüm dehşet iyiydi. 90' ların ortasında TV' ye dizi yazmış ve çekmiş biri olarak diyorum ki; Behzat Ç tüm zamanların en iyi yerli dizi prodüksiyonudur.

kalidor

Alıntı yapılan: nacho_grande - 28 Kasım, 2012, 02:20:50
Tek mekanlı bölüm dehşet iyiydi. 90' ların ortasında TV' ye dizi yazmış ve çekmiş biri olarak diyorum ki; Behzat Ç tüm zamanların en iyi yerli dizi prodüksiyonudur.

Hangi diziydi Serhan Bey?
Crom! Ölüleri Say...

drfuhrer

BEHZAT Ç. adlı karakteri fazla abartılı buluyorum.gerçek hayattan uzak,şişirme karakter izlenimi taşıyor..özellikle behzat ç.'yi canlandıran arkadaşın gerçekten de BEHZAT Ç. kimliğine bürünmesi de ayrı bir acayiplik!evet oyuncu rolüne konsantre olur ama bizim oyuncular bunun suyunu çıkarıyor;gerçek kişilik ve kimliklerinden kopuyorlar resmen..ikinci bir özcan deniz vakası gibi..sevgili özcan da hala seymen ağa ayaklarında..allah akıl fikir versin..ülke olarak daha çok yolumuz var çoook...

yunusmeyra

"behzat" iyidir..ancak senaryo grubu seslerinin tümden kesilmemesi adına biraz daha "sürreal" rötuşlarla ilerlemeye karar verdiler anlaşılan..farketmez..özgün ve farklı,tabii illa kaliteli anlatında isterseniz diyeceğinizi" luke skywalker-darth vader" üzerinden anlatın..  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Behzat Ç.'yi ben de severek izliyorum da adamların her akşam çay içer gibi alkol tüketmeleri bana garip geliyor. O kadar içmeye ve çizgiroman kahramanı :) gibi aynı elbiseleri giymelerinden leş gibi kokmaları lazım :) Tabi Dylan gibi aynı takımdan 8-10 tane varsa bilemiyorum ;)
Crom! Ölüleri Say...

Mrtekin

They drew first blood...

Mrtekin

They drew first blood...

hanac

Efsane dizi Behzat Ç. geri dönüyor. Yıllar önce final yapan Behzat Ç dizisi yeni sezonuna Blu TV'de devam edecek.
Blu TV Behzat Ç'nin fragmanını yayınladı.

https://www.youtube.com/watch?v=PL0HM8ylznI

Mrtekin

They drew first blood...

hanac

frodo

"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Gabby

İbn Haldun dedi mi demedi mi bilmem ama Hayalet dedi: "coğrafya kaderdir" ... bekliyoruz :)

hanac