ÇROP

Başlatan tommikser, 02 Mart, 2011, 15:49:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Demin Çrop'a gireyim dedim bir baktım ki site mahkeme kararıyla engellenmiş.Acaba ben mi yanlış gördüm.Bir girip baksanıza.Neden oldu acaba?Çok şaşırdım gerçekten

pizagor

Ben de bir bir süredir şirketimden kendi bloğuma 'www.pizagorgunlukleri.blogspot.com'a giremiyorum. Sonrasında Çrop ve Zagor'un Sözü Bu bloglarına da bağlanamayınca bunların ortak noktasının blogspot olduğundan hareketle, topluca bir blogspot engellemesi var diye düşünmeye başladım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Lami Tiryaki

Bu gün yemekte konuşuluyordu, dijitürk maçları blogspottan yayınlanıyormuş galiba. Dijitürkte mahkeme kanalıyla kapattırmış topunu. Varlığını unuttuğum bir blogum vardı, Lami'nin Yeri. O da açılmıyor galiba o da kurban gitti :)

Selamlar
Lami

tommikser

Tam bize yakışır bir olay.Binlerce Blog gitsin bir kaç kişi yüzünden.Nasıl bir ruh sağlığıdır bu  yarabbim.

V

DNS ayarlarınızı değiştirerek istediğiniz her siteye,bloga girebilirsiniz.
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Youtube kapalıyken Tayyip Erdoğan bile ben youtube girebiliyorum demişti :) DNS ayarlarını değiştirmek gerek yani. Yine arada girmezse yeni DNS ayarları ile de güncellenmeli.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 02 Mart, 2011, 16:45:53
Youtube kapalıyken Tayyip Erdoğan bile ben youtube girebiliyorum demişti :) DNS ayarlarını değiştirmek gerek yani. Yine arada girmezse yeni DNS ayarları ile de güncellenmeli.
Bu DNS ayarlarını nereden bulup güncelleyebiliriz.
Bu arada Tayyip abide DNS ayarlarını güncellemişmi?  ;D
Darkwood Sakinleri..

V

Mahkemenin kararı sadece Türk Telekom'un sunucularını(DNS) bağlıyor.TT.'un dışında istediğiniz sunucuyla,daha da hızlı bağlanabilirsiniz.Yasal olarak sunucu seçiminizi engelleyen bir durum yok ama nereye bağlanıp ,ne yaptığınız sizin sorumluluğunuzda.
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Alıntı yapılan: darkwood - 02 Mart, 2011, 16:52:35
Alıntı yapılan: kalidor - 02 Mart, 2011, 16:45:53
Bu DNS ayarlarını nereden bulup güncelleyebiliriz.
Bu arada Tayyip abide DNS ayarlarını güncellemişmi?  ;D

Mesut abi googledan DNS ayarları diye yazınca aşama aşama nasıl yapılacağını gösteren siteler çıkıyor. God Save the Google :D
Crom! Ölüleri Say...

Hayal Kahvem

Selamlar,
Köyde yaşıyorum ama bloglara girebiliyorum..

Daha öğrenemeyenler için buyrunuz.. Böyle girebilirsiniz :)

Blogspota bu yolla girebilirsiniz...

Denetim masası

Ağ ve internet

Ağ paylaşım merkezi

Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir

Kablosuz ağ bağlantısı

Özellikler

TCP/IPV4  bul ve tıkla

DSN sürücü adreslerini değiştir

212. 175. 13.  116

212. 156. 4. 1

Tamam
Kolay gelsin..

Hayal Kahvem

Binlerce kasırga aşkına! Bir kişi de hayal kahvem'e baktım.. Bağlanamadım dememiş.
ÇROP
Pizagorun günlügü
Zagor'un söz bu

kontrol edildi ve hayal kahvem kontrol edilmedi öyle mi?
Atalarımın bütün bıyıklıları adına!!!!  :'(

Bi de yukarıda öğretiyorum nasıl bloglara girilebileceğini...
Saftoriğin biriyim.... Bir daha tastikledim.

Siz "küsmek" nedir bilir misiniz???? ???

KÜSTÜM!

hanac

Arkadaşlar Hayal Kahvem'e erişim engellenmiş.

Neler oluyor ???  :)

Huma

Bu kadar basit işte sansürlemek...

altay1944

Dns ayarlarıyla geri geliyor arkadaşlar sorun yapmayın .Tamam kapakmak doğru değil ama onlarınki çaresizlik.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

ümitkr

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 02 Mart, 2011, 21:31:49

Binlerce kasırga aşkına! Bir kişi de hayal kahvem'e baktım.. Bağlanamadım dememiş.
ÇROP
Pizagorun günlügü
Zagor'un söz bu

kontrol edildi ve hayal kahvem kontrol edilmedi öyle mi?
Atalarımın bütün bıyıklıları adına!!!!  :'(

Bir iki p.ç kurusu maç yayınladı, hep birlikte gol yedik Vildan. Huysuzluk yapıp kendine kırmızı kart göstertme şimdi :P Hem ayrıca ben baktım hayalkahvem'e... Sanki bir blogger kapalı olunca diğeri açık olacakmış gibi :(