Türkiye'de çıkan Batman'ler

Başlatan mcyz, 08 Mart, 2011, 20:21:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

bu dergiler sadece bizim için değil amerikan kahramanlarının özellikle 60'lı yıllara kadar olan versiyonlarını takip eden "uluslararası koleksiyoncular "içinde önemli ve daha da önemli olacak..aynı şey ten ten 'ler için geçerlidir ve yurt dışındfan alıcı durumunda olan koleksiyoncular mevcuttur..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Gambit

valla benden bir sey alamazlar ama referans olarak resim falan gonderirim isterlerse  :D

ten ten demisken, konu ile alakasiz ama 1957 - Armagan yayinevi ten ten # 1. fasikul u de paylasayim hemen, renk gelsin mesajlara  :)

[IMG]http://img848.imageshack.us/img848/8096/img3870i.jpg[/img]

Eflatun

Alıntı yapılan: V - 08 Mart, 2011, 20:58:41

1990 yılında Bando dergisi aralarında "Killig Joke"'un da bulunduğu bir çok macerayı bastı.(Reaper'li macera yarım kalmıştı.)

Bahsedilen bando serisi kaç fasikül çıkmıştır toplamda bilen varmı acaba?

V

Alıntı yapılan: doruk - 15 Aralık, 2012, 20:42:09
Bahsedilen bando serisi kaç fasikül çıkmıştır toplamda bilen varmı acaba?

Geciken cevap için özür dileyerek;

Ben 8 fasikül Batman eki verdi biliyorum.En azından elimde olanlara bakarak konuşuyorum..

Batman dışında;
-Vahşi Batı-Avcı Blek
-Kaptan Cousteau
-Küçük Vampir
-Gökyüzündeki Sır
-Zaman Makinası
-Tehlikeli Tatil,
-Hazine Peşinde

çizgi romanları yanısıra;

-İdefix'in serüvenleri
-Red Kit
öykü kitapları(çizgi roman panelleri olan) vermiştir..
"İstemem,eksik olsun.."

connyapku

A death in the family jokerin robini oldurdugu sayiyida verdi.Killing joke macersini ilk bandonun yayinladigi Batman serilerinde okumus ve cok etkilenmistim.

emre ozdamarlar

Ben de Bando'da okumus ve acayip etkilenmistim.

rumar80

Zamanında Death in the family'nin 1-2ve 4. sayılarını okuyabilmiş (bu arada ilk iki sayı normalden kalındır) 3'ü kaçırmış biri olarak Bando'da seriyi tamamlamıştım ama beni asıl etkileyen Killing Joke olmuştu.

omega red

bandodan çıkan batman fasiküllerine ait görsel var mı hiç? ben sadece dark knight returns sayılarını görmüştüm.

rumar80

emre ozdamarlar

Su Batman'in elinde silah tuttugu 2. kapagi direk hatirliyorum.

Gambit

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Aralık, 2012, 11:03:15
  Zamanında Death in the family'nin 1-2ve 4. sayılarını okuyabilmiş (bu arada ilk iki sayı normalden kalındır) 3'ü kaçırmış biri olarak Bando'da seriyi tamamlamıştım ama beni asıl etkileyen Killing Joke olmuştu.

3. sayi doktor; gambit in koleksiyondan

hennessy

Harika bir koleksiyon Gambit'im.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları