2000'ler Kulübü

Başlatan rumar80, 09 Mart, 2011, 14:08:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sevgili arkadaşlar.
   Yüce insan, değerli kişilik, saygı değer admin'imiz Hasan Bey'in 2000. mesajına çok az kalmıştır. Kendisini yormamak için konuyu açıyor, Engin kardeşimizi de en kısa sürede burada bekliyoruz. (Zaten bu hızla Engin Hasan'ı geçer. Hadi Engin kim tutar seni!!! ;D)
   Şaka bir yana sağol Hasan. Sen ve yazılarınla bu forum daha da güzelleşiyor

hanac

Evet, bu mesaj ile 2.000'ler kulübünün ilk üyesi oldum. :)

Tam başlık açacakdım ki Umar'ın hızlı davrandığını gördüm, teşekkürler Umar.

Böylece 15 hediye çizgiromanı da almaya hak kazandım. :)

V

Ayırdığı zaman,harcadığı emek ve özverili çalışmasıyla Altın Madalyon'u vareden kişidir Hasan.Bizi forumla tanıştırdığı ve tutkuyla bağlanmamıza sebep olduğu için kendisine gönülden teşekkür eder,başarılarının devamını dileriz.
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Sevgili Hasan'ın mesaj hızına yetişmek ne mümkün :) Teşekkürler Hasan... Ama her zaman yinelediğim birşey var : Çizgiroman üzerine konuşacak daha çok konu, yazacak daha çok mesajımız var...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Lami Tiryaki

Tebrikler dostum. Seni milenyum yazar ilan ediyorum :)

Selamlar
Lami

Tarkan Kurt

Tebrikler Hasan, Lami'nin dediği gibi Milenyum'a girdin. Mesaj sayılarına bakınca ben daha ilk çağdayım.  ;D

kahramanlarsinemada

Nice 2000lere dostum, bakalım 3000 klübünün ilk üyesi kim oılacak?

gamlıbaykuş

Tebrik ederim Hasan Abi :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 09 Mart, 2011, 18:41:55
Tebrikler Hasan, Lami'nin dediği gibi Milenyum'a girdin. Mesaj sayılarına bakınca ben daha ilk çağdayım.  ;D

Sanırım bende daha Yontma Taş Devrindeyim :D Yalnız askere gitmeden önce bayağı üst sıralardaydım :P
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Engin için 2000'e sekiz kala aklıma başka bir soru takıldı. Bu saat ve bu mesaj dahilinde bu ay 1124 mesaj yazıldı. Sizce bu ay mesajlarda da 2000 görebilecek miyiz? 12 kaldı da

Tarkan Kurt

Zannetmiyorum, 1600-1700 civarında olur.

rumar80

O mesajdan bu zamana 1174 mesaj oldu. 50 mesaj daha geldi. Ben yine de umutluyum.

hanac

Engin 1.999 mesajda takıldın kaldın.

Hadi geç şu psikolojik eşiği, yaz 2.000 mesajı da rahatlayalım.  :)

rumar80

Biraz daha yazmasa ben geliyorum zaten.  ;)

rumar80

Neyse Engin golü atmış.
   Hayırlı olsun. Bugüne kadar foruma yaptığın tüm katkılar için teşekkürler mangasever arkadaşım