Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

:o :o :o

Bu hiç ummadığım ve çok şaşırdığım bir haber oldu.Çocukluğumda beni çok etkiledi John Buscema.Conan sevdiysem ve hala seviyorsam bu adam yüzündendir.Benim tüm çizerler içinde 1. sıram her zaman ona ait.Ben kitabı ilk dakikada alırım.

kalidor

Tam 12'den vurmuşlar. Turkiye'de çizgiromanseverlere sketch booku satabilecek 3 yabancı sanatçi say deseler herkes bu ilk üçe Buscema ustayı koyar. Bir Frazetta da fena olmaz. Tebrikler Sırtlan Kitap ve emeği gecen arkadaşlar.
Crom! Ölüleri Say...

ercoktay

Demin Twiitterda Versus kitap ile yazıştık. Snowpiecer ile beraber Warren Ellis'in Transmetropolitanı'nı da yayınlayacaklarmış. Müthiş bir haber.

Ayrıca Şubat gibi bir Tardi daha basacaklarmış.

Mrtekin

They drew first blood...

alan ford

Alıntı yapılan: ercoktay - 20 Aralık, 2014, 22:43:58
Demin Twiitterda Versus kitap ile yazıştık. Snowpiecer ile beraber Warren Ellis'in Transmetropolitanı'nı da yayınlayacaklarmış. Müthiş bir haber.

süper ötesi bir haber, daha dün toplantıda Transmetropolitan ve Versus'un adı geçmişti. Tardi işin kaymağı oldu.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mrtekin

Üstad, ne zaman yayınlayacaklarmış? Bir tarih var mı?
They drew first blood...

gamlıbaykuş

Forumumuzda Transmetropolitan ile ilgili bir başlik var mıydı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 21 Aralık, 2014, 12:32:01
Forumumuzda Transmetropolitan ile ilgili bir başlik var mıydı?

Ne yazık ki yok.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hanac - 21 Aralık, 2014, 12:34:55
Ne yazık ki yok.

O zaman tanıtım için konu hakkında bilgisi olan birinden destek bekliyoruz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pearl jam

Allah be! Bravo versus. Istedigimiz vertigolar bir bir cikiyor simdi sirada boynuzlu cocuk var trillium un yazarinin hani..neydi o yav ismini de unuttum   :)

Harun Ça

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 21 Aralık, 2014, 15:33:55
Allah be! Bravo versus. Istedigimiz vertigolar bir bir cikiyor simdi sirada boynuzlu cocuk var trillium un yazarinin hani..neydi o yav ismini de unuttum   :)

Sweet Tooth geliyor aklıma ondan bahsediyorsun galiba.

pearl jam

Evet  :) bu seri tam marmaraya gore gibi geliyo bana. Marmaranin vertigosu da yok hem ama mumkunse marmara basmasin  :)

tommikser

Yok yok marmara basmasın başka biri alsın.Marmara elindekileri düzgün yayınlansa bana yeter.

pearl jam

Marmara cizgi nin seçimleri cok iyi ama artik biraz daha tempo bekliyoruz

nikopol

Alıntı yapılan: ercoktay - 20 Aralık, 2014, 22:43:58

Cok guzel bir haber. Tardi bir turlu belini dogrultamadi memlekette. Cikan her kitabi baska bir yayinci tarafindan yayinlandi, Adele Blanc-Sec yarim kaldi, vs.

Bu sefer hangi kitabinin basilacaginin duyumunu da aldiniz mi?