Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

15. yüzyılda Paris sokakları: Çingeneler, dilenciler, çapulcular, şairler, kraliyet muhafızları, karanlık din adamları, Quasimodo ve güzeller güzeli Esmeralda.

Jean Bastide ve Robin Recht ikilisi Victor Hugo'nun unutulmaz eseri Notre Dame'ın Kamburu'ndan hareketle çizgi-roman tarihinin en başarılı edebiyat uyarlamalarından birine imza atıyor.

Yazılar çok ufak yoksa alacaktım okurken zorlanıyorum ama güzel olmuş. Baskı biraz sanki soluk gibi.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Animvader

Karakarga dergide reklamını gördüm, Sırtlan Kitap yerli yapım fasikül işine giriyormuş.
Çizgiroman piyasası genişledikçe cesur adımlar gelmeye başladı umarım devamı olur.

Nightrain

Sırtlan güzel işler yapıyor. Önce Şehzade Yangını, şimdi de bu.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

maeglin

Alıntı yapılan: Nightrain - 03 Haziran, 2016, 08:40:34
Sıra Sandman da!

Ithaki ne zaman basacağına dair bir şey söyledi mi ?

Nightrain

Sandman'i mi? Hayır. Bu basıldıysa sıra Sandman'a gelmiştir diye yazmıştım onu. Bence Tüyap Kitap Fuarına saklıyorlar.

Animvader

Yalnız bir kapak dizaynı bu kadar mı kötü ve okuyucuyu itici olabilir.Karman çorman yazılar, resimler birbirine girmiş.

İthaki bilimkurgu klasiklerinde yaptığı gibi bu orjinal kapak yerine minimalist bir kapak yapabilseymiş keşke.

DAMPYR

Mandrakeden bahsediliyordu bi ara forumda yoksa o şakamıydı.Büyülü basmıyacağını söyledi (İlyas bu işe girmiyeceğini belirtti) keşke biri çıkıpta bassa ne güzel olurdu eskilerden bi o kaldı macera sayısıda az bir iki yıla biterdi kızılmaske gibi yayınlanırsa... :( :'( ???

connyapku

Ilyas abi Mandrake'ye neden kizdiki ?  Kizilmaske ve Gordon'un tamamlanip, Mandrake'nin yayinlanmayacak olmasina inanamiyorum. Hic mi umut yok Mandrake'den ?  :( ???

xmenac

Nedense bu karakterler bana hep ayrılmaz üçlü gibi geliyor. İkisi olunca üçüncünün eksikliği hissediliyor. ;D

Eskiden izlediğim Defenders of the Earth çizgi dizisinden olsa gerek. :)

darkwood

Alıntı yapılan: maeglin - 03 Haziran, 2016, 09:55:47
Ithaki ne zaman basacağına dair bir şey söyledi mi ?

Sandman'in bildiğim kadarıyla çevirisine başlandı. Ne zaman çıkacağını söylemek için biraz erken.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

maeglin

Teşekkürler, takım olarak laika'nın buldum ama bekleyim o zaman :)

Harun Ça

‎Tekir üçlemesinin son kitabı Bir Zamanlar Liglerde‬ Eylül 2016'da çıkacakmış. Çizerliğini İtalyan Giuseppe Manunta üstlenmiş.

memospinoz

Sırtlan Kitap Facebook sayfasından:

Alıntı YapYurtdışına seyahat ederken yanımızda neler götürmeliyiz? Vize başvurusunda nelere dikkat edilmeli? Sırtlan Kitap'tan, herkesin evinde mutlaka olması gereken muhteşem bir yayın. Çok yakında...