Dylan Dog Seri - HOZ

Başlatan gamlıbaykuş, 14 Temmuz, 2010, 14:51:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Facebook'a at resimleri oradan url kopyala ve burada resim ekle butonu ile araya yapıştır oldu bitti. ;)

kalidor

Facebook açılıyor mu diye bir sor:) Tool'lardan kastım da resim ekle de işyerimde görülmüyor. Sadece konu: İleti simgesi: ve buraya yazdığım metin yeri :(
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Dylan Dog Hoz yayıncıllığın çıkarttığı en güzel serilerinden biri. 2 ayda bir düzenli çıkması,aralarda renkli Dylan Doğ ve maxileri çıkartmasıyla hoz bize güzel bir süpriz yaptı.bu seriyide alnının akıyla bitireceğine inanıyorum.... 8) :) ;)

rumar80

Dylan ciddi ciddi beni de itkiledi. Yavaş yavaş okumaya başladım.

BAHADIR

Bir karışıklıktan ötürü arada bu sayıyı okumayı unutmuşum...Vu bundan istifade bu sayıyla ilgili bir başlık olmadığını görünce de açıverdim...

31. sayı ilk macerayı okudum...İlk önce çizimler güzeldi...Konu olarakta içinde ne ararsan var...İrlanda efsaneleri...Sinemadan çizgiroman sayfalarına fırlamış Chucky, elf'ler, ölümden geri dönme, "B movie"  filmlerinden fırlama devasa böcek, H.G Wells, Bilimkurgu...Ve kimbilir benim de farkedemediğim daha ne göndermeler...

Kısaca dolu dolu bir Dylan hikayesiydi...Dylan hikayesiydi diyorum. Çünkü sonu yine bir garip bitti...Caravan kadar yarım olmasa da klasik Dylan öyküleri gibi sonunu okuyucuya bırakan bir tarzda bitti diyebiliriz...

Son okuduğum Dylan öyküleri gerçekten güzel gidiyor...Keyif veriyor...Allah bozmasın...

hanac

Bu arada mesaj sayın 666 olmuş.  :)

Bu bir işaret mi ?

BAHADIR

661'den sonra 666. mesajın bu konuya denk gelmesi ilginç bir tesadüfte sen mesajlarımı mı sayıyorsun Hasan...

Merak etme biz 5000'i göremeyiz  ;)

Bu arada bu bir işaretti ama geçti...667 oldu bi kere... :)

DAMPYR

Normal seride birkaç hikaye hariç hepsi güzel ben her zaman söylüyorum Dylan Dog Forever..... 8) 8) 8)

rumar80

Arkadaşlar Dylan Dog 35. sayıdaki ikinci macerayı daha önce okumuştum. Tek sorun oğlak'ın efsanelerinde mi yayınlanmıştı, yoksa Dark Horse'un 6 sayılık serisinde mi hatırlayamadım. Hatırlayanınız var mı?
Bu arada macera aşırı duygusaldır. Ölüm Dylan kitaplarında bir yan karakterdir. Burada da karşımıza çıkar. Hatta bu sefer emekliliği yanmak üzere olan Bloch ile konuşur bile...
  Eğer daha önce okumadıysanız bu macerayı da seveceksiniz bence.

NIC

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Haziran, 2012, 15:49:55
. Tek sorun oğlak'ın efsanelerinde mi yayınlanmıştı, yoksa Dark Horse'un 6 sayılık serisinde mi hatırlayamadım. Hatırlayanınız var mı?
.

Umar abi Oğlaktaki kitabın 4. hikayesi

rumar80

kalidor

Dylan Dog case files'da da olabilir belki, akşam bi bakıyım
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

son çıkan ana seri Dylanlar süper gidiyor.bu arada maxideki hayalet yayın okuduğum en güzel maceralardan biriydi... 8) 8) 8)

kalidor

Case files'ta yokmuş. Yaşayan Ölülerin Şafağı, Morgana, Johny Freak, Zed, Canavarın Dönüşü ve Görünmeyenin Hatıratı
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Sevgili kardeşim Güneş'in itkisi ile ikinci elde Dylan Dog setini görünce dayanamayıp aldım iyikide almışım keyif alarak okuyorum hele bu akşam bitirdiğim bir hikaye beni gerçekten çok etkiledi.Dylan Dog okumayan ama polisiye roman seven herkeze 8.kitabın ikinci hikayesini Grand Guignol'u kesinlike okumasını tavsiye ederim.Kendimi tiyatroda hissettim bir polisiye tadında sonundaki konuşma hikayenin yazrına gönderilen saygı güzeldi.

Paris'te bir tiyatro. 1897 de acilip 1960 larda kapanmisitr. cok gerceksi sahneler iceren teror, cinayet, vahset temali oyunlariyla un salmistir. bir cok unlu yazarin oyunlari burada sergilenmistir.

Tiyatro ile ilgili burdaki güzel yazıyıda okumanızı tavsiye ederim.

http://www.otekisinema.com/grand-guignol/
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları