FF – Ya da Fantastik Four Kalmadı, Yerine Future Foundation Verelim...

Başlatan pizagor, 18 Mart, 2011, 17:11:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Bir beyaz elbiseli örümcek adamımız eksikti. Bu adamın özel hayatı olmayacak mı?

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

lbjames

1. sayısından itibaren almaya başlıyorum 12 aylık bir üyelik yaptırdım marvel dan bakalım umarım aldığıma değen bir hikaye olur.

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 27 Ağustos, 2010, 18:50:54
... Ve Brevoort kaydadeger birsey daha söylüyor ki gelecek sene bu zamanlarda Fantastic Four ismini tasiyan bir kitap olmayacak...

Yazar Hickman - Editör Bravevoort ikilisinin aylar evvel çıtlattığı durum gerçekleşti...

Önyargıyla hareket etmeyeyim diyorum ama nedense ne Future Foundation ismini ne bu beyazötesi kostümleri ne de Örümceğin gruba dail olma fikrini sevemedim.

Bu seriyi okuyacak arkadaşlar fikirlerini bizlerle paylaşırsa seviirim...

rumar80

All star superman'e yazarken düşündüm de, tüm çizgi romanlar bir an tıkanıyorlar. Takım kitaplarında da bu yaşanıyor tabii. Ama bakıyorsun yayınlandığı andan itibaren takım kitaplarında sıkışma başlayınca kadroda değişiklik yapılır.
  DC'de hemen herkes JLA üyesi olmuştur, keza avengers, defenders hatta x-men.
  1961'den beri dört ana karakter üzerinden giden (tamam bazen bir üye değişiyor gözükse de temel aynı) bir serinin ite kaka bu kadar gitmesi de takdir edilmeli

pizagor

Bu yeni durumu takip eden var mı arkadaşlar, ne oldu, Johny (toprağı bol olsun) 'nin ölümüyle birlikte değişen statü bir fayda yarattı mı, Future Foundation aşısı tuttu mu? TPB olarak çıkmış mı acaba?

rumar80

Daha TPB  ne gördüm ne de ilgili bir yazı okudum. Bu aralar Marvel ciddi olarak Avengers'ın üstüne gidiyor. Bir de X-men'de yeni yapulanmaya. FF geri plana atılmış gibi...

rumar80

Senin için Wikipedia'ya baktım. FF 12. sayıdan sonra ekibin çocuklarına ağırlık verirken esas ekip Kasım 2011 tarihinde yayınlanacak Fantastic Four 600. sayı ile geri dönecek (Ne şaşırtıcı? Torch'dan haber yok)
   Bu arada 2 adet hard cover çıkarmış gözüküyorlar. Açıkçası almayı pek de düşünmem.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Mart, 2011, 17:28:42
    Bir beyaz elbiseli örümcek adamımız eksikti. Bu adamın özel hayatı olmayacak mı?
evet hocam..şimdi bu nedir ki..bir "light"lık,bir "saf"lık,bir "temizlik" vaadi gibi..yani çamaşır deterjanı reklamı mı bu.. ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Ekim, 2011, 23:41:57
   Senin için Wikipedia'ya baktım. FF 12. sayıdan sonra ekibin çocuklarına ağırlık verirken esas ekip Kasım 2011 tarihinde yayınlanacak Fantastic Four 600. sayı ile geri dönecek (Ne şaşırtıcı? Torch'dan haber yok)
   Bu arada 2 adet hard cover çıkarmış gözüküyorlar. Açıkçası almayı pek de düşünmem.

Future Foundation'dan vazgeçilip yine Fantastic Four'a mı dönülüyormuş? Herhalde öyle değildir, sadece 600. sayı için özel bir uygulamadır...

rumar80

Benim anladığım dönülüyor. Future foundation'da bir şekilde sürecek

pizagor

Yazar Hickman'ın bu konuda 'Bundan böyle Fantastic Four diye bir kitap olmayacak' şeklinde açıklaması vardı...

rumar80

Gambit

Allah im bazi insanlar orumcek adam i ne kadar iyi ciziyor

bu kostumun bu kadar iyi olmasina ragmen gerizekali birisinin cikip beyaz kostum tasarlamasi ne kadar gereksiz bir istir Allah'im

torch un olu olmasindan oturu orumcek in takima katilmasi da ayni derecede gereksiz ve bayik.

Almayacagim, almayin, marvel aptalliklarina bir son versin mecburen