Red Kit ve Dalton Kardeşler

Başlatan darkwood, 20 Mart, 2011, 11:08:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 19 Şubat, 2013, 11:31:20
Yanlız Atlı çıkmamışmıydı niye tekrar yayınlıyorlar... ???

Sanırım yazıyı okumamışsınız sayın Gölge Adam tanıtım kitabı dedim.Yazar çizer ile konuşmalar var içinde ve tanıtımlar.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 19 Şubat, 2013, 13:23:32
Sanırım yazıyı okumamışsınız sayın Gölge Adam tanıtım kitabı dedim.Yazar çizer ile konuşmalar var içinde ve tanıtımlar.
Tamam ben üsteki yazıyı atlamışım, resimleri görünce bende yeniden yayınladılar sandım... :-[ :-X :)

seastar1000

Ret kit in dalton kardeşlerle olan maceralarını sıralayım dedim beceremedim
Yky maceranın ilk basım tarıhını kıtaplara koymamış internetten aradım belçika ve fransa yayıncıları ayrı yanş beceremedim
Dalton ların maceralarının yayım sırasına gore turkçe adlarını merak edıyorum
Yardımcı olacaklara sımdıden tesekkurler

KenParker

YKY Toplu Albümleri orjinal yayınlanış sırasıyla gidiyor. Dolayısıyla ordaki Dalton maceraları ilk çiziliş sırasını takip ediyor. Hatta yanlış hatırlamıyorsam okuduğumuz Daltonlar; Joe, Jack, William, Avarel, asıl Daltonların yeğenleri oluyor. İlk Daltonlar öldü.

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: KenParker - 06 Eylül, 2019, 12:58:16
YKY Toplu Albümleri orjinal yayınlanış sırasıyla gidiyor. Dolayısıyla ordaki Dalton maceraları ilk çiziliş sırasını takip ediyor. Hatta yanlış hatırlamıyorsam okuduğumuz Daltonlar; Joe, Jack, William, Avarel, asıl Daltonların yeğenleri oluyor. İlk Daltonlar öldü.
Aynen. Joe, Jack, William ve Avarel asıl Daltonların yeğenleri. İlk kez 12. sayıda "Daltonların Yeğeni" adlı macerada ortaya çıkıyorlar. Şimdi baktımda Orjinal sayının adı "Les Cousins Dalton". Yani kuzenleri de olabilir.

12'den önceki sayılardan birinde Red Kit Gerçek Daltonlar ile de karşılaşıyor ve bu macerada asıl Daltonlar'ın ölümüne tanık oluyoruz.