Viking Kanı Hazırlanıyor

Başlatan Lami Tiryaki, 20 Mart, 2011, 22:37:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

TASEYAD resmi sitesinde iç gıcıklayıcı bir eski kolajla Tarkan Viking Kanı'nın hazırlıklarının sürdüğü haberi var. Sitedeki resim Burak ailesinin de Tarkan'ın yeni versiyonundaki tarza sıcak bakmadıklarını gösteriyor. Eski basım resimlerin tadını bu jeneriğe bakınca daha iyi anlıyor insan.

Tarkan belli bir sayıya kadar geldi ve artık beklentilerimizin sınırlarını da öğrenmiş olduk. Konuşmalarda orijinal lehçeyi korumak dışında seri, bizim eski Tarkan'larımızı pek hatırlatmayan bu edisyonla tamamlanıp bitecek. Ancak ben yinede eksikliğini duyduğum şekliyle bir Tarkan serisine sahip olma hayalimden vaz geçmiş değilim. Kendi olanaklarımla her sayı için minik belgeseller, kültürel içerikli yazılar, resimler vb oluşturacağım. Her maceraya özel bu malzemeleri ya sayıların içine koyacağım ya da ek halinde her bir sayıya iliştirip poşetleyeceğim . Böylece magazin ve kültürel yanı da olan "daha renkli" Tarkan ciltleri elde edeceğim. Çok şükür bu işi yapacak birikimim ve malzemem var. Böylece nihayet "eşsiz" bir Tarkan külliyatına sahip olacağım. Benim Tarkan'ım bunu hakediyor.

Selamlar
Lami   

hanac

Alıntı yapılan: Lami Tiryaki - 20 Mart, 2011, 22:37:54
TASEYAD resmi sitesinde iç gıcıklayıcı bir eski kolajla Tarkan Viking Kanı'nın hazırlıklarının sürdüğü haberi var. Sitedeki resim Burak ailesinin de Tarkan'ın yeni versiyonundaki tarza sıcak bakmadıklarını gösteriyor. Eski basım resimlerin tadını bu jeneriğe bakınca daha iyi anlıyor insan.

Tarkan Kurt

Viking Kanı Tarkan'ın en sevdiğim maceralarından biridir.  Orso adlı dilsiz bir devin karlı dağlarda kovaladığı sakson erlerini tek tek yakalayıp öldürmesiyle başlayan macera Tarkan ve Ursula'nın da katılımıyla oldukça sürükleyici bir biçimde devam eder.....
Turkuvaz kitap Tarkan maceralarını arada küçük aksamalar olsa da yayınlamayı sürdürüyor. İnşallah bu istikrarlı yayıncılığı seriyi tamamlayana kadar başarıyla sürdürürler. Sezgin Burak'ın ölümüyle yarım kalan ve Özcan Eralp tarafından tamamlanan, haftalık dergide basılmamış ancak gazetede yayınlanmış "Milano'ya Giden Yol" macerasının tamamını da yayınlamayı ihmal etmezler inşallah.

haysat

Tarkan Maceralarının hepsi birbirinden güzel.
Sezgin Burak akıcı bir anlatım ve güzel çizimleri ile bizlere eşsiz bir kahraman bırakmıştır.
Viking Kanı benimde severek okuduğum bir maceradır.Seneler sonra renkli ve düzgün bir şekilde tekrar okumak büyük bir keyif verecek.
Umarım Burak ailesi ve turkuvaz yayıncılık yeni maceralar için bir şeyler yaparlarda, hep beraber yeni maceralarını okuruz.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

V

Viking Kanı'nın ilk bölümü çıktı..

"İstemem,eksik olsun.."

Tarkan Kurt

Kapakta Ursula, Tarkan ve Orso... maceranın en önemli üç kahramanı. Tarkan'ın en iyi maceralarından biri daha.