NİSAN 2011..

Başlatan V, 25 Mart, 2011, 23:29:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

İkmal İstasyonu'nda merakla beklediğimiz çizgiromanların çıkacağı tarihler verilmiş.Sıkı durun arkadaşlar:

Brendon ve Caravan 20 Nisanda 288 sayfa ve 24 tl fiyatla ,

Julia 1 ,Grey storm ve Saklı yüz 20 Nisanda çizgi roman satış yerlerinde olacakmış.Şimdiden Fuat beye başarılar.Umarın satışları güzel olurda bol bol 1001 roman yayınlarını okuruz...

Tarkan Kurt

Julia 1 ,Greystorm ve Saklıyüz'ü alacağım ama diğerlerini incelemem lazım.

rumar80

Beşi birden yapmaya niyetim vardır.

darkwood

1001 Roman ın yeni kitaplarını merakla bekliyoruz.
Greystorm ve Julia bu 2 kitap garanti,  diğerlerini ise kalite ve fiyatlarını gördükten sonra değerlendireceğim.   8)
Darkwood Sakinleri..

ErenKoyunoglu

Rumar gibi 5ini birden alacağım.

HacıGeraltEmmi

Greystorm ve Volto Nascosto Fumetti tercihlerim arasında kendilerine yer edindiler zaten. Yeni yayınlara da şans verilmesi gerektiğini düşünenlerden biri olduğum düşünülürse sanırım bende beşi biryerde yapacağım.

rumar80

Okuyucuya uygun bir şekilde ulaşıldıktan sonra satış ta olmakta görüldüğü gibi......

alan ford

Eh bende beşini de bekleyenler arasındayım. Caravan merak ettiğim , diğerleri sevdiğim çizgi romanlar. Julia'yı çıkarsa hard cover alır böylece tam batarım. Bu da böyle biline :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

emre

Saklı yüz'ün ilk iki sayısını severek okudum özellikle ikinci sayı daha bir sürükleyici geldi bana. Üçüncü sayının yakında çıkacak olması süper. Greystorm, Brendon ve Caravanıda almak istiyorum ama önce mali durumu biraz düzeltmek gerekecek. Karaoğlan'ı zaten apayrı merak ediyorum. Yeni çıkacak çizgi romanları görünce insanın fazla mesai yapası geliyor...

kalidor

Greystorm'u zaten alacağız da  Brendon ve Caravan'ı da merak ediyorum. Post-apokaliptik ve yol öyküleri genelde iyi olur.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Julia'nın hard cover'ı ikmal istasyonunda, soft cover'ı "bakkal ve marketler"de.   :D ;D

rumar80

"Kıyamet sonrası" demek pek bize uygun gelmiyor. Belki ama belki felaket sonrası denebilir.  ;)

V

Oğlak Dampyr'in 18. cildi ile gönlümüzü aldı. :)

Oğlak'tan çıkan Altın Teks 104. saytının kapağını ve macerayı hatırlayanınız var mı?

Aylık Teks Sayı 140'ın kapağı yine Villa'dan,yine muhteşem..

Geçen ay 5 adet Altın Klasik Teks'i birden çıkartan Oğlak bu ay sadece 20. sayıyı çıkarttı..

"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Efsanevi Tex'in 1. sayısının kapağı ve Yemin'de sanırım o kitaptaki İntikam Yemini adlı hikaye.
Crom! Ölüleri Say...

altay1944

Oğlak'tan çıkan Altın Teks 104. saytının kapağını ve macerayı hatırlayanınız var mı?

Efsanevi tex maceraları 1 sayı maceralar kanlı anlaşma-intikam yemini-el muerto...

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ