Seyfettin Efendi, “Bir intihar vakası”

Başlatan devrimk, 28 Mart, 2011, 13:41:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

devrimk

Bir intihar vakası.
Seyfettin efendi'nin bu dokuz sayfalık kısa macerasında hem alışılmamış yöntemlerini görecek hem de onunla hiç geçinemeyen Refik paşa ile tanışacaksınız.
İyi okumalar.
Devrim KUNTER
http://www.mediafire.com/?c12vbni6mbb572j

rumar80

Seyfettin Efendi de katil kurbağaya kurban gitmiş. Haberiniz olsun arkadaşlar.

s.b

Bu kurbağa her yere musallat oluyor son zamanlarda.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Bu arada kurbağayı bir kenara bırakırsak, likten çizgi romanı okudum. Seyfettin efendinin Batmanvari inişi ve Refik Paşa ile aralarındaki husumet güzel çizlmiş. Ellerine sağlık Devrim. Diğer çizimlerini de bekliyoruz.

rumar80

Alıntı yapılan: s.b - 28 Mart, 2011, 13:45:57
Bu kurbağa her yere musallat oluyor son zamanlarda.
Forumun logosu yapsak ve adımızı da altın madalyonlu kurbağa koysak. ;D
Tamam espiriler iğrençti ama yapmadan da duramadım

hanac

Kurbağa avcısı habac işbaşında

Olay düzeltilmiştir arkadaşlar  :)

HacıGeraltEmmi

Kutlarım Devrim, her zamanki gibi şahane bir iş çıkarmışsın. Keşke kaliteli bir edisyonla basılsa da okusak.

kültürelgüncel

Devrimk tebrikler,
umarım en yakın zamanda yeni maceralarıyla birlikte basılı olarak da okuruz.  :)

alan ford

Devrim Bey gerçekten çok güzel işler. Umarım bunları kısa zamanda basılı olarak kitaplığımıza katma şansımız olur.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

devrimk

Bir kurbağa muhabbeti almış başını gidiyor.

Alıntı yapılan: hanac - 28 Mart, 2011, 13:57:57
Kurbağa avcısı habac işbaşında

Olay düzeltilmiştir arkadaşlar  :)

Teşekkürler Hanac.

Zaman ayırıp okuyanlara ayrıca beğenilerini iletenlere teşekkürler.

rumar80

Sevgili Devrim,
  Bu kurbağa hepimizin sorumnu. Hatta avatarına bir bakarsan olayı daha iyi anlarsın. Sevgiler

gamlıbaykuş

Tebrikler Devrim abi gerçekten güzel bir çalışma. Herkes gibi uzun soluklu maceralarını elime alıp okumak isterdim. Umarım bu dileğimizde gerçekleşir. Önceden istediğimiz bazı şeyler olmuştu belki bu da olur :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

devrimk

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Mart, 2011, 22:02:20
   Sevgili Devrim,
  Bu kurbağa hepimizin sorumnu. Hatta avatarına bir bakarsan olayı daha iyi anlarsın. Sevgiler

Ben avatarımı normal görüyordum, hızlıresimden tekrar yükledim umarım düzelmiştir şimdi.

Basılma konusu benim de kafamı kurcalıyor, bakalım bir çözüm bulacağız.

hennessy

güzel bir çalışma tebrik ederim devamınıda bekleriz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Ömer Seyfettin'in ilginç ve yer yer fantastik ögeleri içeren hikayelerini düşününce böyle bir çizgiroman projesi çok isabetli olmuş. İnşallah baskısını görme fırsatını yakalarız. Deli Gücük'ün 2. sayısında da Ömer Seyfettin'in ve Enver Paşa'nın yer aldığı çarpıcı bir öykü vardı.
Crom! Ölüleri Say...