Swing in Türkiyede yayınlanmamış bölümleri

Başlatan hennessy, 29 Mart, 2011, 20:55:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Geçen bir arkadaşım ile konuşurken Swing'in yayınlanmamış bölümlerini sonradan bastıklarını Türkiye de öğrendim yalnız bunların orjinal değil demişti bu doğrumu aralarında orjinal olanları varmı ben eski tüm swingleri okudum ona göre bunlarıda toplayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

HOZ'un şu anda yayınlanan sayılarından bahsediyorsun sanırım.

71.sayıdan itibaren TR de yayınlanmamış Swing'lere sıra geldi.

Ama bu çizimler EsseGesse'ye ait değil, Lina Buffolente çizdi bunları.

Orijinal değil derken bu kastedilmiş olabilir, yoksa bir yanlışlık yok.

Sami Abi'nin konu ile ilgili başlığı için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2751.0.html

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 29 Mart, 2011, 21:06:54
HOZ'un şu anda yayınlanan sayılarından bahsediyorsun sanırım.

71.sayıdan itibaren TR de yayınlanmamış Swing'lere sıra geldi.

Ama bu çizimler EsseGesse'ye ait değil, Lina Buffolente çizdi bunları.

Orijinal değil derken bu kastedilmiş olabilir, yoksa bir yanlışlık yok.

Sami Abi'nin konu ile ilgili başlığı için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2751.0.html

teşekkür ederim, nasıl konular iyi mi okumaya değer mi ?

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 29 Mart, 2011, 21:21:07
teşekkür edeirm nasıl konular iyimi okumaya değer mi ?

Bilemiyorum, henüz satın almadım.

Bilen arkadaşlar, bilmeyenlere bilgi versin.  :)

s.b

Okunmaya değer mi de ne demek? Bunlar Swing'in en güzel maceraları ama, çizgiler bazen essegesseyi aratıyor. Hepsi okunmaya değer ve hepsi heyecan dolu maceralar. Hoz Comics'in Swing'lerini çok geç olmadan 1. sayıdan itibaren temin edin diyorum. Sonraya bırakırsanız bulamayabilirsiniz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Swing'in bu yayınlanmamış maceralarını adı gibi "special" özel ve güzel maceralarından oluşuyor. Çizimlerde fena değil.
HozComics'in tamamlanan Essegesse serisi ile birlikte bunlarıda tamamlarsak harika bir seri olacak. Tüm Swing severlere tavsiye ederim. :)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 29 Mart, 2011, 22:41:45
Swing'in bu yayınlanmamış maceralarını adı gibi "special" özel ve güzel maceralarından oluşuyor. Çizimlerde fena değil.
HozComics'in tamamlanan Essegesse serisi ile birlikte bunlarıda tamamlarsak harika bir seri olacak. Tüm Swing severlere tavsiye ederim. :)

Eskilerin hepsini okumuştum hala ezberimdeler :) tamam anlaşıldı bunlarıda alıp okuyacağım teşekkürler

Lami Tiryaki

Swing Speciale serisinin çok önemli bir özelliği, İtalya'da sayılarla birlikte hediye olarak verilen 32 sayfalık yan krakterlere ait öykülerin de kitabın içinde yer alması. Hatta şu anda yayınlanan Swing Speciale'lerin kapakları bu eklerin kapaklarından seçiliyor. Çokta iyi ediliyor. Maceraperest'e bu ekleri yayınlasın diye çok yazdık ama ciddiye bile almadılar. Hoz bu açıdan sıkı bir övgüyü hakediyor. Daha önce de yazmıştım, Hoz, "seri bitiren yayınevi"dir.

Selamlar
Lami

Tarkan Kurt

Hoz'u zaman zaman eleştirsem de (hatta çoğu zaman), Tommiks, Teksas ve Swing denilince artık aklımıza HOZ gelecek. Tay yayıncılığın bayrağını daha yukarılara taşıdılar.