Müjde!..

Başlatan V, 01 Nisan, 2011, 15:36:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Gerekli Şeyler DC ile anlaşmış.Mayıs'ta Batman yayına başlıyor.
Oğlak bu ay Dampyr'in yeni cildini çıkartıyor,ayrıca Nathan Never'ın da telifini almışlar.
1001 Roman Julia ve Brendon'un hard cover ciltlerini matbaadan çıkartmış.
Ayrıca, bugün 1 NİSAN!.. ;D
"İstemem,eksik olsun.."

Lami Tiryaki

Hay Allah iyliğini versin e mi? Daha okurken "Nathan'ın hangi serisi" diye yazmaya başlamıştım bile kafamda :) Kalbi olan var, yaşlısı genci var yahu :)

Selamlar
Lami

Tarkan Kurt

Böyle de 1 Nisan şakası olur mu be!  ;D Bir an sevindirik olmuştum sonra hayal kırıklığı  ;)

rumar80

Açıkçası beni de Nathan haberi etkilemişti.  >:(
   Bu şakanın cezası kesilmeli adminlerim. ;D
   Tiz kellesi urula. ;)

tommikser

Bugün bana şaka yapan olduğundan yemedim desem ama Nathan'a hayır demezdim. ;D

ErenKoyunoglu

emre ozdamarlar

Direk yedim vallahi :)

kültürelgüncel

>:( Yapılır mı bu şimdi?
Düşündüm de bugün yapılmayacak da ne zaman yapılacak :)
Yalnız şaka da olsa güzeldi.

NOT: Uzay Şövalyesi Rom'un ilk sayısı yerini almış bugün raflarda. Neden forumda kimse yazmadı ki?..
Cevap vermeme gerek yok herhalde. Cevabı biliyorsunuz  ;D

s.b

Müjde başlığını görünce "vaaay yeni bir şeyler çıkmış" diye heyecanla okumaya başladım.Yazının sonundaki 1 Nisanı görünce "Engin abi işlettin bizi" dedim. Alacağın olsun senin Engin'im.

Ya kültürlüye ne demeli. O da tutmuş Galador'lu Rom'u raflarda satmaya başlamış. Ba ba ba ba ba!

Keşke bu dediklerinizin hepsi gerçek olsaydı. Ne iyi olurdu.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

emre

judas'ı tebrik ederim gerçekten... bu 1 nisanıda şakasız atlattım diye içimden geçirirken şakalamış oldu beni... yalnız arkadaşlar türkiye şaka gibi haberle 1 nisanı sonlandırmak üzere. yükseköğretime geçiş sınavında şifreli cevap iddiası haber sitelerine düşüyor yavaş yavaş. haberi okuyup sınav sorularını cevaplarıyla inceledim. bu sınavlarla cebelleşen bütün küçüklerim ve bu ülke adına kahrolmuş durumdayım. aranızda bu paylaşımın yeri burası değil diyenler olabilir belki ama paylaşmak istedim sizlerle. insanın içi sızlıyor.

Hayal Kahvem

Selamlar,

1 nisan'da ortalığı kasıp kavururum sibirya şakalarımla:) öyle böyle değil.
Çizgi roman sevdalılarını atlamışım görüyor musunuz? Neyse ortağım juDas eksik kalmamış.
Tebrikler JuDaS  ;)   İyi ben de 1 Nisan bitmeden bir karikatür  ekleyeyim bari.. Şaka cehennemini duydunuz mu siz.. Dünyada şaka yapanlar atılırmış o cehenneme... Allah vermeye... Şakaya gülmeyenleri atıyorlardır o şaka cehennemine bence ;D