Ana Menü

Flash

Başlatan rumar80, 04 Nisan, 2011, 23:00:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Geçenlerde 2000. mesajımı yazdığım için arkadaşlardan gelen tebrik mesajlarından birinde sevgili Özgür Flash'i tanıtmamı istemişti. Ben de doğru düzgün okumadığı belirtmiştim.
    Brightest day serisini takip ettiğim için onun bir cross over'ı olan Flash'ı okudum. Avea reklamındaki gencin dediği gibi okumasaydım.
    Okuduğum Flash hem de en iyi flash kabul edilen ve birkaç yıl önce ölümden dönen Barry Allen idi. Şu kadarını söyleyeyim sırf hareket var, hep koşuyor. Bana hiç çekici gelmedi. Hele bir de Geoff Jones yazdığı halde.
    Bu nedenle bu başlığı açtım ama sanırım ilgilenen varsa burayı doldurabilir. Ben cross over oldukça bir de yeni başlayacak macera flashpoint için okurum ama eski sayıları toplamayı ve okumayı düşünmüyorum.

Bu konuda son sözüm: Koş Forrest koş

rumar80

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Nisan, 2011, 23:00:19
    Geçenlerde 2000. mesajımı yazdığım için arkadaşlardan gelen tebrik mesajlarından birinde sevgili Özgür Flash'i tanıtmamı istemişti. Ben de doğru düzgün okumadığı belirtmiştim.
    Brightest day serisini takip ettiğim için onun bir cross over'ı olan Flash'ı okudum. Avea reklamındaki gencin dediği gibi okumasaydım.
    Okuduğum Flash hem de en iyi flash kabul edilen ve birkaç yıl önce ölümden dönen Barry Allen idi. Şu kadarını söyleyeyim sırf hareket var, hep koşuyor. Bana hiç çekici gelmedi. Hele bir de Geoff Jones yazdığı halde.
    Bu nedenle bu başlığı açtım ama sanırım ilgilenen varsa burayı doldurabilir. Ben cross over oldukça bir de yeni başlayacak macera flashpoint için okurum ama eski sayıları toplamayı ve okumayı düşünmüyorum.

Bu konuda son sözüm: Koş Forrest koş

İşte insan tükürdüğünü nasıl yalar sorusuna cevap. Bakın yalıyorum.
  Geçenlerde GON'da Emre ve Cenk'in önerisi ile (acayip iyi pazarlama güçleri) Geoff Johns'un yazdığı Flash'ları toplayan Omnibusların ilk cildini aldım. Wally West'i nedense sevmezdim. Hatta benim için Barry Allen tektir, ama hem Wally hem de klasik Flash düşmanları çok iyi anlatılmış.
  Şu bir gerçek bir dergide potansiyel varsa iyi bir yazar onu okutturuyor.
  Bir gün Flash hakkında birilerinin de yazması dileğiyle...

Ahmet Oktay

Geçtiğimiz 3 günde The Flash Vol 3 serisini tamamladım. Kesinlikle beğendim. Umarım birgün Türkiye'de de basılır zaten 12 sayı tek cilt olarak basılabilir. Sırada Flashpoint serisi var.

Nightrain

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 29 Haziran, 2013, 09:02:57
Geçtiğimiz 3 günde The Flash Vol 3 serisini tamamladım. Kesinlikle beğendim. Umarım birgün Türkiye'de de basılır zaten 12 sayı tek cilt olarak basılabilir. Sırada Flashpoint serisi var.

Çok pahalı olur o. Zaten DC'nin telif hakları çok pahalıymış. Dua edelimde, normal ciltler pahalı olmasın.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Avrupa ve Amerika'nın herşeyini örnek alıyoruz da birde şu okuma alışkanlıklarını örnek alsak :-\ daha fazla kişi okusa yayınlar daha çok satsa daha uygun fiyatlı olsa ::)

Caped Crusader

Biraz da ben bilgi veriyim yarım yamalak olsada :) DC Flash serisinin başladığından beri 4 tane Flash görülüyor.
1-Jay Garrick=Earth 2 de etkin
2-Barry Allen=Şu an ki Flash
3-Wally West =Kid Flash
4-Bart Allen=Impulse
Tabi bunun sırası New 52'de değişebilir.
İlk mesajım Flash ile ilgili olmasına rağmen bir Batman hayranı olduğumu söylemem lazım :)

dean

Fastest Man Alive'in New 52'de aldığı mesafeye bakalım;

Vol. 1: Move Forward (#1-8)
Vol. 2: Rogues Revolution (#0, #9-12, The Flash Annual #1)
Vol. 3: Gorilla Warfare (#13-19)
Vol. 4: Reverse (#20-25 & 23.3)
Vol. 5: History Lessons (#26-29 and THE FLASH Annual #2)  (3 Şubat 2015)

Ras Al Ghul

Seriyi güncel amerikada takip eden var mı

kerter

bu flash point ile ilgili biraz konuşsak mı? (dizi konusunda spoiler olabileceğinden dolayı çekindim)

dean

Kerter spoiler ibaresi altında istediğin herşeyi konuşabiliriz. Buyur istediğini yaz flashpoint hakkında.

dean

Rebirth'ün ardından 12 sayılık seride geliyor.

Nightrain

Vol 3 diye de geciyor kendileri. Ardinda da ver elini Flashpoint. Hobaaaaa. Gaza geldim. ;D Arkabahce bi iyilik yapip Flashpoint 'teki 3 sayilik Batman hikayesinide cilde katar mi yada katabilir mi acaba?

cmkrbn

Bunlar iyi güzel haberler de acaba new 52 serisinide paralel olarak götürecekler mi yoksa önce bunları eritmek için ertelediler mi?

Nightrain

Arkabahçe Flashpoint'i çıkartacağı zaman JBC'de Flashpoint World Of Flashpoint Batman hikayesini basar mı sizce?  ;D

rumar80

Aslında güzel olur. Farklı bir Batman ve farklı bir Joker okumak için iyi bir şans olur. Üç bölümlük kısa bir maceradır ama güzeldir.