Ana Menü

Flash

Başlatan rumar80, 04 Nisan, 2011, 23:00:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Joker'i gördüğümde çenemi kapatmam 10dk. sürmüştü. ;D

Ayrıca sadece Batman değil, World Of Flashpoint Flash ve World Of Flashpoint Green Lantern ciltlerinin basılmasınıda isterim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Flashpoint Batman'i benim alternatif Batman'ler arasında favorilerimdendir.Hele ana Flashpoint'in sonu öyle bir sahneye bağlanır ki, FP Batman'ini okuyanlar için çok daha duygusal bir sahnedir.

dean

maeglin

Flashpoint e bir kala. Süper  :D

tommikser

Kalleşçe ölümü dün okudum. Sorun benim tarafımda şu: bu karakterin neden adam gibi düşmanı yok.
Bir de bu 25. yy olayı falan ne yalan dolan işlerdir. Yani 25 yy insanları zamanda yolculuk yapacak ve gelip flash ile kapışacak. Ya bir bırak git işine diyesim geldi. Bir türlü ısınamadım karakterin düşmanlarına konunun saçma sapan yerlere gelmesini. Okumayacağım diyorum gene okuyorum.

dean

Sakızlı Ohannes Paşa

Kalleşçe ölüm cildi bitti. 2. kısmı okumadan bunu ayri bir cilt olarak değerlendireceğim. Her ne kadar zaman yolculuğu fikri artık baysa da yine de ben hikayeyi beğendim. Flash'ın kötü adamlarının çok berbat olduğu konusuna ben de katılıyorum. Tek olayları tokatlanmak. Bir işe yaramıyorlar. Yine de Rebirth cildinden çok daha güzeldi. Karakterin geçmişiyle ilgili ufak bir bilgiyle zevk alınabilir.

Manapul'un çizimlerinin Flash için ne kadar uygun olduğuna New 52 konusunda bolca yer vermiştim. Mesela Batman olsa nefret edeceğim çizgiler Flash olunca hoş duruyor.

7/10.

Sakızlı Ohannes Paşa

Flashpoint Yolunda 2. ciltte bitti. Hikaye olarak ilk ciltten eksiği yok ama Scott Kolins adlı çizer bu ciltte daha fazla rol almış. Bu da benim aldığım zevki oldukça düşürdü. Özellikle yüz çizimlerinde gözlerim kanadı. Manapul'un yumuşak çizgileriyle bu hantal çizimlerin aynı ciltte olması da korkunç bir uyumsuzluk yaratmış bence.

2. cilt: 6/10.