HIZIR BEY-Kapoşvar'a Hücum

Başlatan İlhan Yılmaz, 07 Nisan, 2011, 12:37:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İlhan Yılmaz

Hızır Bey ve akıncı arkadaşları Nemçeliler tarafından ele geçirilen Kapoşvar Kalesi'ni geri almak ister. Ancak ihanete uğrar ve tuzağa düşürülürler. Akıncıların pek çoğu bu tuzaktan sağ kurtulamaz. Hızır Bey ise Nemçelilere esir düşer. Bundan sonra zorlu bir mücadele başlar. Ya bir esir olarak Avrupa'ya ülkelerine götürülecek ve ömür boyu kurtulma şansı kalmayacaktır, ya da yol yakınken kurtulmaya bakacaktır.
HIZIR BEY-Kapoşvar'a Hücum bir aksilik olmazsa C.tesi günü raflardaki yerini alacak. Ama küçük bir olasılıkla p.tesi gününe de sarkabilir. Söz verdiğimiz gibi 152 sayfa, tam macera, 7,5 TL. Prestij Kitap'tan...

gamlıbaykuş

Helal olsun size, helal olsun :) Çok teşekürler bu güzel haber için. İzin dönüşü alacak çizgiroman sayısı artıyor. Hadi bakalım yola devam...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Hızır Bey - Kapoşvar'a Hücum bugün Kadıköy'e geldi.

154 sayfa, etiket fiyatı 7.5 TL

İlk sayıya göre çok daha iyi olmuş.

Talat Güreli de bugün oradaydı ve aldığım kitabı imzaladı.

boca1907

Bugün Kadıköy'den aldım..Çok başarılı olmuş...Hızır bey,Korkut bey,Tolga tarzı çizgi romanları ayrı bir seviyorum...umarım devamı gelir...

hanac

Kapoşvar'a Hücum'u okudum.

Prensler Savaşı'na göre daha çok beğendim.

Hikaye daha doyurucu idi, aksiyon ise her zamanki gibi ara vermeden devam ediyor.

3.sayı ile ilgili yeni haber var mı İlhan ?

aa

Çizimler çok güzel, keyifle okudum...Devamını bekliyoruz...maceralar biraz daha uzun olsa daha güzel olacak gibi...
Esse Gesse Hayranı...

s.b

152 sayfalık Kapoşvar'a Hücum adlı macera yine bir Talat Güreli şaheseriydi doğrusu. Böylesine asil bir çr kahramanını bizlere kazandırdığı için Talat beye çok teşekkür ederim. Tabi bu eseri yayınlayan İlhan beye de ayrıca teşekkür ederim. Özellikle kapak ressamı tercihinden dolayı İlhan bey de ayrıca bir takdiri hakediyor. Yalçın Dağlı'nın hazırladığı kapak resimleri çok güzel. 3. sayıyı hasretle beklemeye devam ediyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Nightrain

Hipnoz dergisi vermişti bu sayıyı. İnanılmaz iyi bulmuştum. Devamını dört gözle beklemekteyim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

s.b

Yeni sayının adı ne olacak. Bilgili, ilim ve irfan sahibi biri yok mu acaba?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac