X - MEN KLASİK - Gerekli Şeyler

Başlatan michel, 07 Nisan, 2011, 16:32:25

« önceki - sonraki »

gamlıbaykuş ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

connyapku

Gerekli seyler klasik x-men 1ve 2.ciltlerin yeni baskisini yayinliyor  ???. Benim kafam karisti bu 6.cildi daha bekliyecez anlaminami geliyor !

gamlıbaykuş

Öncelikle 1. ve 2.cildin tekrar baskıları için Gerekli' yi tebrik ederim. Okunuyor ki talep ediliyorki tekrar baskı yapıyorlar gerçekten güzel. Keşke 6 cildi de beraber çıkarsalarmış. İnşallah çok bekletmezler...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

tommikser

İlave olarak 64 sayfa renkli bir macera da olacakmış.

connyapku

oleeeeeeeeeey cok yasa Gerekli Seyler  :) . The Amazing Spider Man klasik 3 de cikmak uzeredir sanirim.

connyapku

Bu arada 6. sayi ile birlikte John Romita Jr cizimleri basliyor  ;). Tabii efsane oldugu 80 li yillardaki cizimleri ile.

antiochia

1. ve 2. ciltlerin yeni basımları var mı? ben rastlayamadım İdefix'te bir türlü...Bir de umarım Berserk'in 3. cildini yayımlarlar artık.

dean

Alıntı yapılan: antiochia - 06 Haziran, 2014, 16:44:30
1. ve 2. ciltlerin yeni basımları var mı? ben rastlayamadım İdefix'te bir türlü...Bir de umarım Berserk'in 3. cildini yayımlarlar artık.

Yeni baskılar yakında. Berserk ile ilgili şu an bilgi yok.

dean

Altıncı cilt satışa çıkmış.

hennessy

X men okuyanları renkli sayfalar bekliyor
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

NIC

Tanrı sever,insan öldürür hikayesini azönce okudum,şiddetle okumanızı tavsiye ederim.Korku ve Din siyasetiyle insanların nasıl yönetildiğini anlatan harika bir öykü.

Ras Al Ghul

rumar80

Klasik XMen serisi belki de X men'in en iyi maceralarını içeren bir seridir. X men'e başlamak için de idealdir. Tavsiye ederim.

_marvel-

Facebook'ta 7.cildin yakın zamanda geleceğini okudum, umarım doğrudur.

rumar80

Alıntı yapılan: _marvel- - 27 Eylül, 2015, 09:31:50
Facebook'ta 7.cildin yakın zamanda geleceğini okudum, umarım doğrudur.

Çıktı