Harakiri..

Başlatan kültürelgüncel, 09 Nisan, 2011, 10:40:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Alıntı yapılan: kedidiro - 11 Temmuz, 2012, 13:52:57
gazetemi almak için girdiğim markette harakiri'nin sessiz sedasız çıkıvermiş yeni sayısıyla karşılaşmak güzel oldu...üzerinde ağustos 2012 yazıyor ama duramamış belli ki temmuz ortasında, sıcakta salmış kendini ortalık yere.kadro üç aşağı beş yukarı aynı ama asıl haber yepyeni bir rıdvan macerası dergide...hoş geldi sefalar getirdi.inşallah bu kez daha uzun ömürlü olur

Boyut eski boyut gibi mi? Çok ara bir boyut. Saklaması zor oluyor.

kedidiro

Alıntı yapılan: ercoktay - 11 Temmuz, 2012, 15:11:57
Alıntı yapılan: kedidiro - 11 Temmuz, 2012, 13:52:57
gazetemi almak için girdiğim markette harakiri'nin sessiz sedasız çıkıvermiş yeni sayısıyla karşılaşmak güzel oldu...üzerinde ağustos 2012 yazıyor ama duramamış belli ki temmuz ortasında, sıcakta salmış kendini ortalık yere.kadro üç aşağı beş yukarı aynı ama asıl haber yepyeni bir rıdvan macerası dergide...hoş geldi sefalar getirdi.inşallah bu kez daha uzun ömürlü olur

Boyut eski boyut gibi mi? Çok ara bir boyut. Saklaması zor oluyor.

aynen, mizah dergilerinin şu ara çok tercih ettikleri özel sayılar boyutu

DAMPYR

Alan bi Arkadaş varmı.Dergi hakkında bizi bilgilendirsin.Neler değişmiş,neler aynı.... ???

hanac

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 11 Temmuz, 2012, 18:24:03
Alan bi Arkadaş varmı.Dergi hakkında bizi bilgilendirsin.Neler değişmiş,neler aynı.... ???

kedidiro yazmış Yahya bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2985.msg61012.html#msg61012

Harun Ça

Bugün aldım 3. sayıyı merakla En Kahraman Rıdvan'ı okuyacam şimdi.

tommikser

Bir kaç gün önce aldım ve hızla okudum.Diyebilirim ki sanırım ağızları yanmış ve yoğurdu üfleyerek yiyorlar.Ama olsun bu kadarına bile cesaret etmeleri güzeldi.

Bence bizim için en güzel sayfalardan biri Aşkın Abi'nin ters ninja köşesiydi.Yeni yayınlanan kitaplar,filmler vs. tanıtılıyor.En güzel yanı çr için bir yer ayırması.Burada Kull'u tanıtması süper olmuş.En azından bunu görüp alacak bir kaç kişi varsa süper olur.

En kahraman Rıdvan'ın yeni macerası da güzeldi ben beğendim.Beğendiğim ise öykünün 1980'lerde kalmamış olması.Bülent abi günümüz insanını bu öyküde yakalayabilmiş.En kahramanın artık cep telefonu var ve teknoloji ile ilintili çok güzel bir öykü yazmış.Ellerine sağlık abi.

Umarım alır okursunuz ben çok beğendim.