Deadpool (2016) - XMU Film 8

Başlatan hanac, 11 Nisan, 2011, 11:55:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ras Al Ghul

Deadpool'u inşallah son görüşümüz olmaz ::)

dean

dean

dean

dean

dean

Deadpool'un söyleyecekleri var.

youtube.com/watch?v=QPZHBjyUGhQ

nicholaihel

Alıntı yapılan: dean - 12 Temmuz, 2015, 14:09:36
Fragman halen izlenebiliyorken kaçırmayın;

http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=122733

Paranoya boyutunda spoiler alerjisi nedeniyle hiç bakmıyorum  ;D

Öyle ki bir kitabın iyi olduğunu düşünüyorsam, arka kapak yazısını dahi okumam. Bitirdikten sonra okurum. Önsözlerde öyle son dönemde. Ekol bir isme yazı yazdırmış oluyorlar girizgah niteliğinde. Adam kitabı okumuş haliyle. Dan diye basıyor spoiler'ı zaman zaman  :D

Hülasa inşallah iyi film olur. Ben R. Reynolds'ı severim.

Chuck

Alıntı yapılan: nicholaihel - 03 Ağustos, 2015, 20:18:11
Paranoya boyutunda spoiler alerjisi nedeniyle hiç bakmıyorum  ;D

Öyle ki bir kitabın iyi olduğunu düşünüyorsam, arka kapak yazısını dahi okumam. Bitirdikten sonra okurum. Önsözlerde öyle son dönemde. Ekol bir isme yazı yazdırmış oluyorlar girizgah niteliğinde. Adam kitabı okumuş haliyle. Dan diye basıyor spoiler'ı zaman zaman :D
Arka kapak okumama huyu bende de var. En iyisi bile kitabın ilk 50 sayfasını anlatıyor.  Birde hiç aklımdan çıkmayan bir önsöz faciası var ki. . Orwell'dan Hayvan Çiftliği'ne başlayacaktım. Türkler önsöz okumaz tezini çürütmek için başladım önsözü okumaya. . Kim yazmış önsözü hatırlamıyorum ama kitabın içinden örneklerle Orwell'ı anlatıyordu. Ufak spoilerleri geçtim bir örneği kitabın can alıcı noktasıydı. Yani ne desem bilemiyorum ondan sonra hiç önsöz okumadım efenim. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

nicholaihel

Alıntı yapılan: Neco - 03 Ağustos, 2015, 21:34:30
Arka kapak okumama huyu bende de var. En iyisi bile kitabın ilk 50 sayfasını anlatıyor.  Birde hiç aklımdan çıkmayan bir önsöz faciası var ki. . Orwell'dan Hayvan Çiftliği'ne başlayacaktım. Türkler önsöz okumaz tezini çürütmek için başladım önsözü okumaya. . Kim yazmış önsözü hatırlamıyorum ama kitabın içinden örneklerle Orwell'ı anlatıyordu. Ufak spoilerleri geçtim bir örneği kitabın can alıcı noktasıydı. Yani ne desem bilemiyorum ondan sonra hiç önsöz okumadım efenim. .

Yani "ondan sonra hiç okumadım" derken kitabı bitirmeden önce demek istediniz sanırım  :) Yoksa bittikten sonra güzel tahliller olabiliyor önsözlerde. O tezi çürütmeye adayım ama sonra okuyarak  :)

Chuck

Alıntı yapılan: nicholaihel - 03 Ağustos, 2015, 23:35:37
Yani "ondan sonra hiç okumadım" derken kitabı bitirmeden önce demek istediniz sanırım  :) Yoksa bittikten sonra güzel tahliller olabiliyor önsözlerde. O tezi çürütmeye adayım ama sonra okuyarak  :)

Ne yalan söyleyeyim bir süre hiç okumadım. Şu an sadece kitabın yazarlarınınkini okuyorum. Bitirdikten sonra tabi ki. Başkalarının yazdığı kitap hakkındaki yorumlarımı etkiliyor gibi hissediyorum ama yazarın böyle bir derdi olmuyor. :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

dean

dean

noir

Sabırsızlanıyorum ;D ;D ;D bence film tam olarak olması gerektiği gibi olacak

lampard