The Astonishing X-Men - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 12 Nisan, 2011, 12:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Marmaranın ikinci Mayıs bombası
   Aslında yıllar içinde değişik defalar astonishing X-men adı ile yayınlar oldu. Bunlardan ilki Age of apocalypse döneminde herşey tepetaklak değişmişken idi. İkincisi ise üç bölümlük bir limited seri idi. Sanırım burada üçüncü seriden bahsediliyor. Bu güne kadar 7 cilt (6 ana cilt bir ekstra macera) çıkmış bu seri ilk olarak 2004 yılında basıldı.
   İlk 24 sayıyı Buffy, Angeli firefly ve dollhouse'un yaratıcısı ve gelecek yıl gösterime girecek Avengers filminin yönetmeni Joss Whedon yazdı. Takım Cylops, Emma Frost, Beast, Shadowcat ve olmazsa olmaz wolverine'den oluşuyor. İlk macera olan the gifted da bizim de türkçe okuduğumuz bir macerada öldüğü sayılan eski bir dost gruba dönüyor.
   Klasik X-men'lerden biraz farklı bir anlatımı olan bu seriyi sevmeniz ümidi ile

alan ford

Joss Whedon varsa sevdim gitti. Naçizane hayranıyımdır kendisinin.  :) Yalnız Nisan Mayıs ekstreleri için sponsor bulmam gerekecek bu gidişle :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

gamlıbaykuş

Bir dakika (Van Münüt), yanlış anlamadım umarım. Marmara Çizgi Astonishing X-Men mi yayınlayacak? Amanınnn...

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevdiğine koş...

Bir de şu Dampyr ile Brendon da gelse son zamanlardaki en büyük isteklerim gerçekleşmiş olur...
Haydi durma sevgiline koş...

Huma

X-Men Klasik'den sonra bir de bununla beraber X-Men'e doymuş oluruz heralde :D.

gamlıbaykuş

Şöyle güzelinden birkaç kapak yayınlayalım :)

rumar80

Alıntı yapılan: Huma - 12 Nisan, 2011, 18:45:19
X-Men Klasik'den sonra bir de bununla beraber X-Men'e doymuş oluruz heralde :D.

X-men'e doyulmaz. O kadar geniş bir evren ki.... Astonishing güzel bir seçim ama yine de kafalarda soru işaretleri olacaktır. Yine de başlangıç için her halûkârda iyi bir seçim.

gamlıbaykuş

Astonishing X-Men, kaç sayı yayınlandı ya da hala devam ediyor mu? Bilgisi olan var mı acaba?

rumar80

Yayını hala devam ediyor. İlk yazıda da yazdığım gibi şu ana kadar 6 ciltlik sayı çıktı (yaklaşık 30-36), bir de farklı bir ciltlik ayrı macerası var. Yani şu an için 7 cilt cepte.

ilke

hani 7 cilt cepte demeyelim de, 4 cildin parasını ödediğimiz için 4 cilt cepte diyelim :)
mayıs-haziran-temmuz-ağustos düşünüyoruz. bakalım neler olcak...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: ilke - 17 Nisan, 2011, 19:06:47
hani 7 cilt cepte demeyelim de, 4 cildin parasını ödediğimiz için 4 cilt cepte diyelim :)
mayıs-haziran-temmuz-ağustos düşünüyoruz. bakalım neler olcak...

Umarım çıkardığınız takvim de istikrar sağlarsınız. Başarılarınızın bol olması dileğiyle, bizi müjdesiz bırakmayın. Bir de aklıma gelmişken X-Men'ler kaç sayılık ciltlerden oluşacak ?

ilke

gamlıbaykuş

rumar80

Dört ayın sonunda umarım devamını da yayınlarsınız. Bir comics ve X-men sever olarak bu maceraları okuduğum halde dördünü de alacağıma söz veririm. Maksat düzenli ve düzgün yayınların sürmesini sağlamak.

hanac

ilke

yahu hasan,
bu ne hız kardeşim
daha ben link vermeye foruma girmeden sen girmişsin hemen.
dur ben daha güzelini veriyorum ama