The Astonishing X-Men - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 12 Nisan, 2011, 12:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Hazır ilke buradayken bir de Örümcek? diye sorsam...

ilke

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: ilke - 12 Mayıs, 2011, 23:20:53
yolda :)

??? Lütfen şaka olmasın? Geçen yürüyen ölülerle ilgili biri şaka yapmıştı, sazan durumunda kalmıştım  ;D

ilke

HacıGeraltEmmi

Yahu bir tek ben mi bekliyorum Örümcek, birileri katılsada bende inansam. Çok ciddiyim  :-\

esattr

Ah ah ki ne ah. Siyah beyazına bile razıyım yeter ki Örümcek olsun

hanac

Hmmm, İlke gece gece ilginç mesaj atmış.

Arkadaşlar, örümcek muhabbetine aşağıda devam edebilir miyiz ?

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1074.msg20492.html#msg20492

rumar80

Alıntı yapılan: designer73 - 12 Mayıs, 2011, 23:16:11
Helal olsun. Marmara son sürat devam ediyor. Filminden dolayıda olsa Thor'un satışlarının çok iyi gittiğini umuyorum. İnternet satış sitelerinden gördüğüm kadarıyla çok satanlar listelerinde üst sıralarda. İnşallah xmen de çok satar, yayınlar çok satınca marmara para kazanıp mutlu olur, yayınları düzene girer bizler mutlu oluruz.

Benim aldığım duyumlar da satışların iyi olduğu hakkında. İkinci bir iron man vakası olmayacak gibi duruyor.
Ayrıca duyduğuma göre D&R ve virgin kitapevleri (hakkında yazmıştım) dergileri almış ıolduğu için de zarar beklenmiyormuş.

rumar80

Esas konuya dönecek olursak....
   Casaday gibi değişik bir çizer, Whedon gibi bir usta. Astonishing X-men sizde farklı bir tat bırakacak.
   Kapağı göreli oldu. Kendisini ne zaman elimize alacağız bilen var mı? Cenk? İlke?

ilke

salı-çarşamba diyelim, perşembe günü baskıya girdi çünkü

hanac

Alıntı yapılan: ilke - 14 Mayıs, 2011, 15:18:08
salı-çarşamba diyelim, perşembe günü baskıya girdi çünkü

Satışta ...  :)

Hayırlı olsun.

rumar80

Sanırım Marmara çizgi bir düzen kurmaya başladı. Ayda 3-4 çizgi roman gerçekten güzel. Umarım yayın araları uzamaz da biz de nerede kaldı bu çizgi roman demeyiz.
   Teşekkürler arkadaşlar

gamlıbaykuş

Marmara Çizgi'yi tebrik ediyorum. Astonishing X-Men'in çıkması beni sevindirdi; ama yeni yayınları maalesef hala alamadım ve bir süre daha alamayacağım. Ne kadar kötü bir duygu bir bilseniz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Bir de hepsine birden sahip olduğunu düşün.........
   Süper değil mi? Hangisini önce okuyacağına karar veremezsin.

tommikser

Marmara'dan sadece Enki Bilal,Borgia serileri eksik diğer hepsi tamam.Çanakkale çizgi romanı dahil var.Hepsini de okudum.Bence Conan'ın vahşi kılıcının sert kapaklısı çok güzel.Kütüphanede şık duruyor.Sert kapaklılardan da sadece Julia'yı almadım.Sanırım onada bir ara bulaşacağım.Ama en güzel sert kapaklı yayın derseniz Bence Vampirelladır.