Avengers Dağıldı - Gerekli Şeyler - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 15 Nisan, 2011, 23:59:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sevgili mişel bey "gerekli şeyler yeni yayınlarını duyurdu başlığı altında yeni yayınlarını açıkladı. Bunlardan biri Avengres disassembled.
    Son yıllarda Marvel'ın en hareketli yazarlarından olan ve yıllardır Avengers serisinin baş yazarlığını yapan Brian Michael Bendis'in kaleminden çıkmış bir macera. New avengers serisinden önceki bir dönemi anlatmakta. Okuyan arkadaşlar bilir (hala okumadıysanız ilk sayı bayilerde) New avengers serisinde Captain America yeniden takımı toplar, çünkü Avengers dağılmıştır (diassemled)
    Neden dağılmıştır, kim dağıtmıştır. Daha önce de darbeler alan grup dağılma noktasına nasıl gelmiştir? Bu soruların cevaplarını bu macerada bulacağız.
    Alt maceralar da olsa (Captain america diassembled, iron man disassembled vs) esas macera budur. Bir an önce çıksın da doya doya okuyalım.

Huma

13gezegen'den sipariş verecekken bir daha düşünmemi sağladı bu haber.  ::) Bilgilendirme için teşekkürler.

hanac

gamlıbaykuş

Aslında New Avengers 2 çıkmadan, Avengers Disassembled yayınlansa daha iyi olmaz mı? Madem New Avengers öncesini anlatıyor, konudan kopmadan Disassembled yayınlansın, New Avengers 2'ye de öyle geçilsin. Ayrıca heyecanla bekliyorum, hep okumak istediğim yayınlar peşpeşe geliyor. Birara hatırlatın da Fantastik Dörtlü'yü de isteyelim :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Umar abi, 13 gezegen'e baktım az önce, Avengers Disassembled: Thor da varmış (152 sayfa)

rumar80

Var Ekrem,
   Spider man disassembled da var. Bu konuda gerekli şeyler yeni yayınlarını açıkladı bölümüne yazdım.

ümitkr

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 16 Nisan, 2011, 00:54:01
Umar abi, 13 gezegen'e baktım az önce, Avengers Disassembled: Thor da varmış (152 sayfa)

Doğru hatırlıyorsam Avengers'a üye olan veya olmuş tüm karakterlerin o dönem aynı isimle ana öyküye bağlı (veya değil) sayıları basılmıştı. Olay son derece kapsamlıydı.

gamlıbaykuş

Bu durumda Gerekli Şeyler, büyük ihtimal sadece Avengers Disassembled' i yayınlar. Siz ne dersiniz?

rumar80

En doğrusu da bu. Olayın başlangıcı anlatılır böylece. Diğer disassembled'ların konu bütünlüğü ile çok ilgileri olmadığından yayınlanmamaları bir kayıp olmaz.

Carnage

Kesinlikle House of M'den önce okunması gereken bir macera. Gerekli Şeylerin sıradaki bombası House of M mi?

dean

Gerekli Şeyler bombaları patlatmaya devam ediyor.Facebook üzerinden duyurusunu yaptı Haziran ayında Avengers dağılmaya başlıycak  ;D

http://www.facebook.com/#!/pages/Gerekli-%C5%9Eeyler/189208824427508

rumar80

Herşey biraz daha düzene girecek desenize...
   Ellerine sağlık gerekli

hennessy

bu sevindirici bir haber böylece avengers'e doyacağız haziran ayında
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Gerekli Şeyler'e kocaman alkış. :D Ah bir de Facebook'ta sorulan sorulara cevap verseler... ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Avangers Disassembled yakında yayınlanacak.

Sonra da bunu istiyoruz  :)