Avengers Dağıldı - Gerekli Şeyler - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 15 Nisan, 2011, 23:59:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Bu disassembled hikayesinin House of M'den önce yayınlanması gerekirdi bence?

House of M'in içinde ve önsözünde bu hikaye ile ilgili çok yoğun spoiler var

HacıGeraltEmmi

Gerekli Şeyler vaktinde çok güzel yayınlara imza atmıştı (1602, Joker, Kick-Ass, Cennetteki Yabancılar vs.) sonra bir ara duruldular ve bu da bizleri üzdü tabi. Sonra mangalar ile yeni bir heyecan yakalandı ve son dönemde çıkardıkları ve duyurdukları ile gönlümüzü kazanmaya devam edecek gibi görünüyor. İnşallah canlanma artarak devam eder.

rumar80

Dissassembled'ın aha önce yayınlanması gerektiği doğru, ama Gerekli şeyler uzun zaman planlarına almadı. Bu arada Hasan'ın 5. sayısının kapağını gösterdiği Avengers Assemble yeni bir seri yani arada ÇOOOK sayı var okunacak.

Büyülü Rüzgar

Avengers Dağıldı Büyülü Rüzgar'da.

Pulluk

2 saat önce geldiğimde yoktu. Benim ki de ne şans  :-\
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

dean

Tüh be ! 1 saat sonra gidiyorum şehir dışına orada da çizgi romancının ç'si yok 1 gün farkla 1 ay okuyamıycaz  ;D (ingilizcesini okumuştum allahtan  :) )

hennessy

bu akşam tüm maaşı ilyas a bırakacağız her halde :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Bu New Avengers serisinden farklı bir seri mi?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

dean

Alıntı yapılan: alan ford - 27 Temmuz, 2012, 18:26:37
Bu New Avengers serisinden farklı bir seri mi?

Hemen öncesi diyebiliriz bu sayıda Avengers bazı sebeplerden dağılıcak araya Gereklinin yayınladığı Gizli Savaş giriyor sonrada New Avengers kuruluyor.

alan ford

Alıntı yapılan: dean - 27 Temmuz, 2012, 18:31:42
Hemen öncesi diyebiliriz bu sayıda Avengers bazı sebeplerden dağılıcak araya Gereklinin yayınladığı Gizli Savaş giriyor sonrada New Avengers kuruluyor.

Teşekkürler dean. Bundan sonra  İç savaş sırasında Avengers'in başından geçenleri okuyacağız sanırım.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

dean

Alıntı yapılan: alan ford - 27 Temmuz, 2012, 18:36:02
Teşekkürler dean. Bundan sonra  İç savaş sırasında Avengers'in başından geçenleri okuyacağız sanırım.
Aynen.

demirbaş yayıncılık

Sevgili hennessey doğru söze ne hacet o kadar pahalı satıyorki.

hennessy

Alıntı yapılan: demirbaş yayıncılık - 27 Temmuz, 2012, 19:12:54
Sevgili hennessey doğru söze ne hacet o kadar pahalı satıyorki.

Cem bey bu konu hakkında sizi birkez daha uyardım ben çalışan orta gelirli bir ailenin bireyiyiyim kimse bana zevkimin tutarını soramaz.İstediğim yerden alırım istediğim fiyatada alırım.

hennessy

Aldık arşivimize koyduk Mişhel abiyi avengers serisini düzenli yayınlamaya başlamasından dolayı kutluyorum

hennessy

Jack of Hearts kimdir ve ayrıca kitapta geçen uzayda ölümü ile ilgili bize biraz bilgi verebilirmisin Umar abi....