Avengers Dağıldı - Gerekli Şeyler - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 15 Nisan, 2011, 23:59:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

evet ,tam da bu..ve sanırım eski yeni tüm seriyi kapsayan "derlemeler" ve essential'lardan farklı olarak "renkli" baskılar..
bir nevi "efsanevi maceralar"serisi formatı..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

Aynen. ABD'nde bizim tabirimizle "süper cilt" kavramı göreceli olarak yeni bir şey. Bu nedenle 80'lerde dergiler fasikül olarak çıkar ve alınırdı. 6 sayı bitsin, sonra cildi çıkınca alırım mantığı yoktu. Ne zaman yayıncılar bu sisteme döndü. Eski sayıları bulamayanlar için de Essential ve senin deyiminle "efsanevi maceralar" çıkmaya başladı.

SkyWolka

Aksiyon eksikliğinden çok aksiyon kısalığı var.Sanırım bu yüzden beğenmedim.Ancak son kısımları gayet duygulandırıcıydı

rumar80

Geçen gün bitirdiğim kitabın arkasından düşünürken (biter bitmez Gereklinin Avengers'ları ile devam ediyorum da) şunu düşündüm: Bendis yeni ve uzun bir yola çıkmak için bunu yaptı tamam da şu anda durum ne? Vision tekrar yapıldı, Hawkeye ölümden döndü, Scarlett Witch büyük ihtimalle AvsX sonrası daha aktif bir hale geçebilir. Tüm garez zavallı Ant Man'e miydi?
   Böyle düşününce de boşuna mı okudum bunu oldum açıkçası.
   Yine de hep dediğim gibi:

AVENGERS ASSEMBLE

s.b

Avengers hakkında fazla bir bilgiye sahip değilim. Tabii Rıza abimizin yazdıkları hariç.
Ben bu cildi yeni okudum. Avengers Dağıldı gerçekten adına layık bir cilt olmuş. Adamlar darmadağın oldular yahu.
Bütün bunlara sebep olanın bir kişi olması ise beni şaşırttı doğrusu. Yani yılların Avengers'ını bir zilli darmadağın eder mi kardeşim.
Henüz bu cildi okumamış olan arkadaşlarımızın heyecanını yok etmemek için fazla bir şey yazmayacağım ama şunu da eklemek istiyorum. Magneto'nun o ihtişamlı gelişine ve "bana kızımı verin" demesine hasta oldum arkadaş.
Okumayanlar bir an önce okusun.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Berkdinho

Sonunda çizgi roman okumaya tekrar donebildim.Kitapligimdaki birikmis çizgi romanlari bir bir deviriyorum.Bugun okuma listemde bu macera vardi.Yavas yavas New Avengers'a da gececegim insallah.Kitaba donecek olursam David Finch'in cizimleri cok güzeldi.Senaryo açısındansa aklıma takılan tek şey Thor'un akibeti.Macera boyunca hiç gözükmedi.Ne oldu Odin'in oğluna ?
   Bunun dışında genel olarak keyifle okuduğum bir macera oldu.Yayinda emegi geçen herkese teşekkürler.
The Right Man When Things Go Wrong

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Kitaptaki resmi mi yırtıp çıkarttınız yoksa ayriyeten basılmış poster hali mi bu?

hennessy

dean

hennessy

s.b

Okuma sırasına göre tekrar okumaya başladım. Dün Avengers Dağıldı'yı okudum. Bugünde Gizli Savaş'ı. Mevzu daha iyi anlaşılıyor. Üstelik konu hakkında arkadaşlarımızın forumdaki yazdıklarını da okuyarak daha fazla keyif alabiliyoruz.

Nightrain

Çizimleri mükemmel. Sırf bunun için defalarca okuyabilirim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 17 Mayıs, 2017, 21:48:10
Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?

Duydum çok üzüldüm. Böyle olmamalıydı  :'(