KULL - Çizgi Düşler

Başlatan Underfined, 03 Ocak, 2011, 18:37:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Underfined

Solomon Kane...

İnanılmaz çizimlerle donatılmış ancak kısa maceraları biraz zayıf bir kitap.Ancak daha çok başındayım.Belkide ilerleyen bölümlerde çok daha iyi olacak.Ancak okumaya kıyamıyorum desem yeridir... :)

yalcinerol345

Geçenlerde forumda bir yerde okumuştum.Solomon Kane'i yayınlayan yayınevi Kral Kull'un klasik maceralarını yayınlayacak diye.
Conan'dan sonra çizgi ve konularını en sevdiğim çizgiroman Kull'du.Umarım yakında ve Solomon Kane formatında yayılanır

rumar80

Böyle bir haber gerçekleşirse benim açımdan da gerçekten çok güzel olur.

s.b

Şöyle tuğla gibi kalın bir Kull cildine kimse hayır demez.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Ali Recan'ın yayınladığı Kull'u çok sevmiştim. Sami abinin de dediği gibi Kull külliyatına hayır da denilmez ki.....

tommikser

400 sayfa ve sert kapak olacaksa süper olur.Ben sonradan bunları kavga esnasında kullanacağımı düşünüyorum iyi oluyor.Kahraman Rıdvan gibi bir bağırma bulmam lazım ama. :D

gamlıbaykuş

Şöyle kalın cilt kütük gibi şahane olur valla... Peh peh...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

1973-78 yılları arasında toplam 29 sayı olarak yayınlanan
"Kul The Destroyer" serisi(bizde tamamı Ali Recan tarafından
Alfa ve AR logoları altında yayınlandı)öykü ve çizim
olarak gayet başarılı bir seri.Şöyle 2 Hard Cover ;D cilde bölerek
bu seriyi tekrardan yayınlayan olsa ;)

kapakların tamamını ilgili bölüme ekleyeyim ben en iyisi..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Bu seri dışında, kısa maceraları da var diye hatırlıyorum. Bir de Dark Horse Conan'a yaptığını Kull'a da yapmış. The chronicles of Kull diye çıkarmışlar. Adamlar Marvel'ın eski sayılarını kırpıp kırpıp yıldız yapıyor.

V

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Nisan, 2011, 00:02:02
   Bu seri dışında, kısa maceraları da var diye hatırlıyorum. Bir de Dark Horse Conan'a yaptığını Kull'a da yapmış. The chronicles of Kull diye çıkarmışlar. Adamlar Marvel'ın eski sayılarını kırpıp kırpıp yıldız yapıyor.

Dark Horse The Chronicles Of Kull'u yani bizim "Destroyer serisini ve diğer öyküleri 4 albümde bitirmiş.

"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Çizgi Düşler'den yakında geliyooooooooooooor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Süper bir haber. Türkiye'de yayınlanan Kull serisini hemen hemen tamamlamıştım ama derli toplu bir ciltte okumak daha iyi olacak. Solomon Kane formatında siyah beyaz bir kitap. Zaten Kull'un Chronicles serisini incelediğimde açıkçası renklendirme konusunda pek başarılı bulmadım. Sanırım günümüz koşullarına göre yeniden renklendirmek yerine eski sayıları direkt basmışlar bu da biraz sırıtmış.

Topaz tahtlı Valusya'nın barbar kralı Atlantisli Kull'u sabırsızlıkla bekliyoruz.

---By this axe, I rule---
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Alıntı yapılan: s.b - 24 Haziran, 2011, 20:05:04

Çizgi Düşler'den yakında geliyooooooooooooor.

Budur. Kull ve Brule'u özlemiştim. Kafadan alırım.

Eflatun

solomon kane kalınlığında 2 cilt.
hevesle bekliyoruz.

superzagor

The Chronicles Of Kull'un yayınlanmasını tercih ederdim. Renkli şekilde :(