KULL - Çizgi Düşler

Başlatan Underfined, 03 Ocak, 2011, 18:37:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Kull'u bende sabırsızlıkla bekleyeler arasındayım. Marmara Çizgi'ye çevirmeleri için mesaj atmıştım, onlar da başka bir yayın evi tarafından yayımlanacağını söylemişlerdi. O günden beri nete bakıp duruyorum, çıktı mı diye. İnşallah ciltleri bölüp yayınlamazlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

haysat

Benim bildiğim tek ciltte güzel bir kitap çıkacağı.
İlyas'ın orada arkadaşların düzeltilerle uğraştıklarına şahit olmuştum.
Büyük ihtimalle yakında çıkacaktır.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Büyülü Rüzgar

bir deyim vardır elı kulağnda derler ya hani ondan

Nightrain

Alıntı yapılan: kalidor - 15 Kasım, 2011, 12:06:00
Kull fuar sonrasına kaldı gibi. İlker Bey'in yayınlacağı Savage Sword of Kull Volume:1 tam 448 sayfa. Sanırım ikiye bölmeden dobişko şeklinde yayınlayacak. Bu arada 2. ciltte yayınlanmış. İlker Bey ilerde inşallah bu cildi de unutmaz.

Sanırım bu seri 2 cilt? Nette başka cildini göremedim çünkü. ::)

kalidor

Bir Kull vardı, noldu? Nisan ayına geldik, telif süresi de doldu :( Kull'a kul olmayın.

BALTAMLA YÖNETİRİM...

Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Hayatımda ilk kez Kull okuyacağım... Lütfen çabuk çıksın. :-\

rumar80

Ali Recan'în bastığı Kull maceralarını severek ve merakla okumuştum. Bu nedenle de merakla bekliyorum.

tommikser

Arkadaşlar İlker arkadaşımızla görüştüm tercüme bitmiş,son okumaları yapılıyormuş.450 sayfalık bir kitap olduğundan biraz zaman alacak dedi.Ayın 15'ine kadar çıkaracaklarını (bir sıkıntı olmazsa) söyledi.

Nathan elinde 30 kadar kalmış ikinci ciltten almak isteyen arkadaşlar acele etsinler derim.Bu maceralar da gerçekten enfesti.Hasan abi ağzının tadını bilmiyorsun ona göre ;D ;D ;D

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 30 Mart, 2012, 11:40:12
Bu maceralar da gerçekten enfesti.Hasan abi ağzının tadını bilmiyorsun ona göre ;D ;D ;D

2. cildi beğendim Güneşim.

Bunu da foruma yazmıştım.

darkwood

Alıntı yapılan: gunessemerci - 30 Mart, 2012, 11:40:12
Arkadaşlar İlker arkadaşımızla görüştüm tercüme bitmiş,son okumaları yapılıyormuş.450 sayfalık bir kitap olduğundan biraz zaman alacak dedi.Ayın 15'ine kadar çıkaracaklarını (bir sıkıntı olmazsa) söyledi.

Nathan elinde 30 kadar kalmış ikinci ciltten almak isteyen arkadaşlar acele etsinler derim.Bu maceralar da gerçekten enfesti.Hasan abi ağzının tadını bilmiyorsun ona göre ;D ;D ;D

Bu iyi bir haber, 450 sayfalık Kull için bir 15 gün daha beklenir.
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Ben beğenmediğin çizimler için demiştim hanac abim ;D ;D ;D

Nightrain

Bi Conan ciltleri bir de bu! Ölesiye bekliyorum. :D

pizagor

Bir de bu Kull serisi varmış...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Bu renkli seri. Zaten 4  tane olması lazım.  Renklendirmeler Lal'in yayınladığı Chronicles of Conan (CTB) gibi değil kesinlikle. O kadar olmasa da Alfa'nın zamanında yayınladığı 15'lik renkli Conan serisini hatırlatıyor. Özer Sahaf ise siyah beyaz ve orjinali 448 sayfa olan Savage Sword of Kull'u yayınlayacak. İngilizcesinin fiyatı 13gezegen'de 36 TL.
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Her zaman siyah-beyazı tercih ederim. :)