KULL - Çizgi Düşler

Başlatan Underfined, 03 Ocak, 2011, 18:37:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Eski seride dediğin gibi galiba da Dark Horse'un 50'lik seride asıyorlardı sonra da zombi olup diriliyordu diye hatırlıyorum. Bu hellhand muhabbeti Conan evreninde Claw isimli bir vatandaşta daha vardı. Red Sonja'yla var 1-2 macerası yanılmıyorsam.
Crom! Ölüleri Say...

Ahmet Oktay

Kral Kull dedikleriniz bunlar mı ?

kalidor

Evet bunlar Çizgi Düşler'in yayınladığı seri değil yalnız. Çizgi Düşler Kull'un Vahşi Kılıcı serisini (2 cilt) yayınladı.Bunlar Kull Kronikleri. Conan'daki mantık yani. Ama bu seride yeniden renklendirme yapmamışlar, eskisini kuşeye basmışlar o sebeple kalite bakımından Conan Kronikleri gibi de değil. İçindeki maceralardan bir kısmını Ali Recan zamanında yayınlamıştı.  Kull için buyrun:
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/board,240.0.html
Crom! Ölüleri Say...

köstebek

Bu arada Kull ciltlerinin fiyatı düşürüldü... 10 tl civarına sabitlendi.
Pahalı deyip de almayanlara duyurulur...

http://www.idefix.com/kitap/kullun-vahsi-kilici-bolum-2-cetin-san/tanim.asp?sid=MSEUQCGN4V2VUG42YVPL

Üstelik sadece nette değil, kadıköy'deki ÇR dükkânlarında da aynı fiyata inildi...

kalidor

Henüz almamış olanlar bu fırsatı kaçırmasın. Öyküler genelde kısa ama gerçekten geneli çok keyifli. Farklı birşleyler okumak isteyenler beğenecektir. Yine de Kull'a kul olmayın  ;D
Crom! Ölüleri Say...

köstebek

Kalidor Bey, hafta sonu uygunsa kadıköy'de iki, üç kişilik bir "Barbarları özleyenler" toplantısı yapmak istiyorum.

Katılmak isterseniz gerekli telefon numaralarını Hanac'tan alabilirsiniz...

Sevgiler, saygılar...

Animvader

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 29 Ocak, 2015, 19:56:46
Bu arada Kull ciltlerinin fiyatı düşürüldü... 10 tl civarına sabitlendi.
Pahalı deyip de almayanlara duyurulur...

http://www.idefix.com/kitap/kullun-vahsi-kilici-bolum-2-cetin-san/tanim.asp?sid=MSEUQCGN4V2VUG42YVPL

Üstelik sadece nette değil, kadıköy'deki ÇR dükkânlarında da aynı fiyata inildi...

20 tl civarı bir para verip almış bir okuyucu olarak yine kendimi enayi gibi hissettim.Çıktığı zamanlar satmayınca devamı gelmiyor ama daha ucuza alıyoruz sonradan.Bu paradoksu nasıl çözecez sayın köstebek?Acaba şu kitapların daha sonra kazıklanmış hissini yaşamayacağımız bir fiyatı yok mudur?

Ben şimdi sizin fumetti kitaplarınızı neden alayım?Satmıyor diyorsunuz, ilerde onları da 5 tl'den koymayacağınız ne malum?

Gerçekten yanlış anlamayın okuduğum, çok beğendiğim bir yayındı ama 7tl fiyat etiketini görünce istemsizce kazıklandığımı hissettim.

köstebek

Sevgili Animvader,

Şu anda piyasadaki genel algı barbarların satmadığı yönünde ... ve biz de Kull'un fiyatını düşürdük; çünkü bu barbarlar konusunda bir şeyler yapmak istiyoruz. Fiyat düşürerek, daha önce bu konuyla ilgilenmeyen bir kitlenin (eğer varsa !) dikkatini çekmeye çalışıyoruz. Başarılı olup olamayacağımızı bilmiyorum, şu an için bu konuda daha fazla ayrıntı veremeyeceğim...

Demek istediğim, barbarları canlandırmaya yönelik özel ve karmaşık bir harekatın sadece küçük bir parçasıydı bu fiyat indirme işlemi. Yani kendini "enayi" gibi hissetmene hiç gerek yok. Canını da sıkma, bir ara kadıköy'e uğrarsan, bir çay içip uğradığın zararı rahatlıkla telafi edebiliriz. :)

Sevgiler, saygılar

Animvader

Neyse artık barbarların hatrına dediğiniz gibi olsun :) İnşallah piyasadaki barbar eksikliğini gideren yayınevi siz olursunuz.

gamlıbaykuş

Düşünceniz gerçekten Barbarları canlandırmak ise can-ı gönülden tebrik ve takdir ediyorum. Evet Barbarlara ciddi bir şekilde el atmak lazım. Peki fiyat indiriminden başka ne gibi şeyler düşünüyorsunuz. Sakın ha hard cover cilt falan yapmayın. Kull' un birinci cildi HC aldım ikinci normal edisyon yayımlandı. Kitaplıktaki halini düşünün artık. Neyse ben sizden hala Klasik Red Sonja bekliyorum. Marmara da klasiklerin telifi yoktur herhalde, yeni serilerin vardır...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

yalcinerol345

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 30 Ocak, 2015, 00:33:33
Düşünceniz gerçekten Barbarları canlandırmak ise can-ı gönülden tebrik ve takdir ediyorum. Evet Barbarlara ciddi bir şekilde el atmak lazım. Peki fiyat indiriminden başka ne gibi şeyler düşünüyorsunuz. Sakın ha hard cover cilt falan yapmayın. Kull' un birinci cildi HC aldım ikinci normal edisyon yayımlandı. Kitaplıktaki halini düşünün artık. Neyse ben sizden hala Klasik Red Sonja bekliyorum. Marmara da klasiklerin telifi yoktur herhalde, yeni serilerin vardır...
Ben ikinciyi de HC aldım.

Mrtekin

Olay, Conan'ın ve Red Ablamızın canlandırılması ise, lütfen, renkli edisyonları seçin?

Marmara'dan telifi devir mi alacaksınız, nedir?
They drew first blood...

kalidor

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 29 Ocak, 2015, 20:38:01
Kalidor Bey, hafta sonu uygunsa kadıköy'de iki, üç kişilik bir "Barbarları özleyenler" toplantısı yapmak istiyorum.

Katılmak isterseniz gerekli telefon numaralarını Hanac'tan alabilirsiniz...

Sevgiler, saygılar...

Köstebek Abi, arabam 1 haftadır serviste ve ben Tuzla'nın bir dağında ikamet ediyorum. Öyle bir dağ ki Abdel El-Hazret'in Necronomicon'u buralarda bulduğu rivayet edilir  ;) Bazen kuvvetli bir rüzgar "ilgili" çağrıyı kulaklarımıza fısıldıyor bile  :D Her neyse araba yok, toplu ulaşım yok, sadece sitenin günde 3 sefer servisi var E-5'e. O sebeple daha uygun bir zamanda yapalım toplantıyı, hem ben de hazırlıklı gelirim  :)
Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 30 Ocak, 2015, 08:01:56
Ben ikinciyi de HC aldım.

İkincinin HC çıktığından bile haberim olmadı. Allah Allah nasıl kaçırdım acaba...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

köstebek

Getir dükkâna İlker bey değiştirir, sen rahat ol (tabii ciltlisi kalmışsa ?)