KULL - Çizgi Düşler

Başlatan Underfined, 03 Ocak, 2011, 18:37:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Yapacaksanız öyle bir güzellik bende getireyim 2. cildi ::)

köstebek

Alıntı yapılan: designer73 - 30 Ocak, 2015, 12:39:31
Yapacaksanız öyle bir güzellik bende getireyim 2. cildi ::)

Kitabın içindeki telefondan İlker beyciğimizle konuş, anlaşmamanız için bir sebep yok ki...

köstebek

Yayınevinin elinde Kull kalmamış ve son kalan küçük bir grup da patlayan su borusunun kurbanı olmuştur; bundan sonra Kull okurları tamamen serbest piyasa şartlarına tabii olacaklardır.

kalidor

Tuğla gibi kitaplar 7-8 TL'ye gitti. İlerde servet edecek o kitaplar ::)
Crom! Ölüleri Say...

köstebek

sorma Kalidor, sorma,

O paraya bile tükenememişti... nasıl bir lanetlenmeyse... Çizgi roman satamama konusundaki ilk net hayal kırıklığımdır...

İlker'e yeni baskısı ne zaman olur dedim, adam ağzındaki çayı püskürtürken boğulacaktı az kalsın.

Şöyle derli toplu bir Kull serisi göremeyeceğiz galiba

kalidor

Köstebek abi Kull'un aslında Savage Sword of Kull serisinin tamamı yayınlandı. Çizgi düşler bu konuda bir amme hizmeti verdi, tebrik ediyoruz.

Bir de Chronicles of Kull adlı renkli seri var. Yalnız bu seride yayıncı Dark Horse, Chronicles of Conan the Barbarian serisinde (Lal'in yarım bıraktığı seri) yaptığı gibi yeniden renklendirme yapmadığı için kuşe kağıtta pek çiğ duruyor.

Şöyle sıralı, periyodik, güzel edisyonlu bir Conan serisi görelim de Kull'dan vazgeçtim. :)
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Çizgi Düşler'in yayınladığı iki kalın ciltte bunlar var mı?

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Bildiğim kadarıyla yok.
  Aslında Chronicles öf Kull diye bir seri var ve içinde bunlar var ve zamanında Ali recan'ın yayınladığı Kull maceraları da.
  Kısacası Çizgi Düşler Kull basarak çok güzel bir şey yaptı ama tam yapamadı.  Yine de sağolsun.

s.b

Yayınlanacak başka Kull maceraları varken Çizgi Düşler neyi bekliyor?
İşte canavar gibi çizgi roman. Bas gitsin şöyle dobişko cilt.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

haysat

Daha önce bastığı 2 adet tuğla gibi cilt satmadıkdan sonra yeni bir cilt hayal olur bence.

İndirimli bile zor tükettiler.
İlker'de ciltlerin 1 numarası kalmadı diye biliyorum ve bir çok cizgi roman satış dükkanları alıp depoya attı.

Bir kaç aya bulmak isteyenler farklı paralar ödemek zorunda kalacaktır.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

shiroyasha

Daha önce hiç Kull ve benzeri eseri okumamış biri olarak en sonra tüyap kitap fuarında sırf çok ucuz diye almıştım.
Biraz göz gezdirdikten sonra hemen okuyuvermiştim.
Gerçekten çok iyi hikayeler var şahsen ben çok beğenmiştim.

Ralph

Pek benim tarzim değil ama bir şans vermek istiyorum.

kalidor

Macera isimlerine bakınca bir kısmı yayınlanmış. Ayrıntılı bilgi için 3 yıl önce hazırladığım Kral Kull Türkiye'de Yayınlanan Macera Listesi'ne bir göz atabilirsiniz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,6503.0.html
Crom! Ölüleri Say...

Animvader

İnternet sitelerinde en son 6,5 TL'den satlıyordu bastıkları iki dobişko cilt.Hatta Solomon Kane hala 9 tl'ye falan satılıyor.ÇD'e bu 3 kitapla bizi Robert E. Howard'ın kahramanlarıyla buluşturduğu için teşekkür etmek lazım ama bu fiyata bile zorla satarken yenisini ben de olsam basmam...

kalidor

Alıntı yapılan: Animvader - 25 Mayıs, 2016, 15:34:13
İnternet sitelerinde en son 6,5 TL'den satlıyordu bastıkları iki dobişko cilt.Hatta Solomon Kane hala 9 tl'ye falan satılıyor.ÇD'lere bu 3 kitapla bizi Robert E. Howard'ın kahramanlarıyla buluşturduğu için teşekkür etmek lazım ama bu fiyata bile zorla satarken yenisini ben de olsam basmam...

Epik fantazinin çizgiromandaki en büyük kalesi Conan bile az satarken, ÇD'nin Kull ve Solomon Kane yayınlaması müthiş bir jestti. Solomon Kane iyi sattı diye biliyorum ama Kull pek iyi gitmedi. Buna şükür aldık, okuduk, evladiyelik ciltleri arşivimize koyduk. Hail to all barbarian brothers!
Crom! Ölüleri Say...