Bursanın göz bebegi tek ciddi çizgiromanevi ÇİZMAN

Başlatan Büyülü Rüzgar, 27 Nisan, 2011, 09:45:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

Sevgili dostum leventin Bursa da cansipare calısmalarının sonucudur ÇİZMAN bursalı dostlar ıcın guzel bır secenek
iletişim :0533 446 73 63-0224 224 76 74

Büyülü Rüzgar

son resimde soldaki arkadasım levent tuyap bursa fuarında

Büyülü Rüzgar

asagıdaki foto da FİKRET KOL u tanıdınızmı ?

pizagor

Keyifli bir mekanmış. Umarım birgün yolum düşer...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Crimean

Gerçekten çok sağlam mekanmış. Bursa'da bulunursam mutlaka uğrayacağım.

pizagor

Bursa, öyle çok da fazla çizgiroman okurunun olduğunu düşünmediğim bir şehirdi. Ancak böyle güzel ve yayını bol bir çizgiromanevi açtıklarına göre ciddi sayıda takipçileri olmalı...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tarkan Kurt

essegesse

Benim gençlik dönemimin bir kısmı Bursa'da geçti.Seksenli yılların başıydı.O zamanlar hafta sonları kapalı çarşı içinde açık tezgahlarda bol miktarda çizgiroman bulunurdu.

Bir de Sönmez iş merkezinin içinde yaşlıca bir amca vardı ama ondan çok zor kitap alırdık.

Son yıllarda ise bu işi ciddi anlamda yapan tek kişi kaldı.Çizman Levent.Dükkanına giderseniz çay ısmarlayıp tavla oynamak zorunda kalabilirsiniz:)

Ben en son gittiğimde deplasmanda kazanmıştım sanırım:)

İnşallah uzun soluklu bir dükkan olur.geçekten iyi bir insan ve esnaf arkadaştır.

carson

Leventle  tanıştığımızdan beri  dükkanını ziyaret ederim fuarda görüşürüm ,kendisi çok değerli bir arkadaş her konuda yardımcı olur.bende elimden geldiğince destekliyorum.bursada ondan başka derli toplu bu işi yapan olduğunu sanmıyorum.kendisine teşekkür edip bol kazançlar diliyorum.

AU4

Levent Bursa'da bu işi yapan tek kişi. Özel ilgi alaka yanında mutlaka çay yada kahve ikramı da mevcut. Bana kalırsa her hafta sonu uğrayacağım ama pek müsait olamadığımdan en azından ayda bir mutlaka uğruyorum. İçeri girince kendimi kaybediyorum.
Bursa'da çizgi roman almak için gidilecek tek yer.

aa

Destek olalım da böyle güzel yerler yaşasın. O yüzden ben tüm alışverişlerimi mutlaka sahaflardan yapıyorum.
Esse Gesse Hayranı...