Star Wars Invasion

Başlatan hennessy, 28 Nisan, 2011, 21:59:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_Invasion

Yavin savaşından 25 yıl sonra galaksi şeytan imparatordan kurtulmuş ve yeni cumhuriyet kurulmuş, Jedi üstadı Luke jedi düzenini yeniden oluşturmaktadır. Yeni bir jedi akedemesi kurulup yeni öğrenciler yetiştirilmektedir. galakside herşey hala düzelmiş değildir sithler artık eskisi gibi tehdit değillerdi ama artık yauzhan vong vardır..............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ganner Rhysode

Bu seri, New Jedi Order kitap serisinin ilk kitabı olan Vector Prime (türkçeye çevrildi) ile Dark Tide ikilemesinini arasında geçiyor. Ben yeni okuyabiliyorum. Çok muazzam bir görsel şölen zira Yuuzhan Vpng lar hakkında daha ayrıntılı çizim hiç bir yerde yok.

likin seri anlamsız bir şekilde 3. hikayeden sonra durduruldu. nedense YV'leri sevmeyen insanlar var ve belkide bunlar etkili oldu.

hennessy

Kitabı okudunmu Tolga ben daha okumadım.

Ganner Rhysode

hangisini üstad? NJO serisinimi yoksa Invasion'umu?

hennessy

Vector Prime aldım ama daha bakamadım

Ganner Rhysode

New Jedi Order'ın ilk kitabı.. anladım şimdi.. Evet ben seriyi tamamen okudum. 21 Kitap:)

Vector Prime hayal ettiğin gibi bir şey olmayabilir ama bence kitap çok iyi ve YV istilasına çok iyi bir başlangıç.. Chewbacca bu romanda ölüyor.. bence oku..pişman olmazsın..

hennessy

Alıntı yapılan: Ganner Rhysode - 25 Şubat, 2013, 21:07:24
New Jedi Order'ın ilk kitabı.. anladım şimdi.. Evet ben seriyi tamamen okudum. 21 Kitap:)

Vector Prime hayal ettiğin gibi bir şey olmayabilir ama bence kitap çok iyi ve YV istilasına çok iyi bir başlangıç.. Chewbacca bu romanda ölüyor.. bence oku..pişman olmazsın..

Yoda'nın gazabına bu kitaptamı uğruyor o zaman okuyacağım kaçmaz

Ganner Rhysode

Yok ya ne Yoda'sı, Yoda bu kitaptan 21 sene önce güçle bir oldu Qui-Gon'dan aldığı taktikleri kullanarak:)

hennessy

Tamam karıştırdım. Chewbacca, Anakin'i Millenium Falcon'a fırlattı ancak kendisi oraya gidemedi ve öldü.Hatırladım şimdi ok bu kitap okunur.Anakin Solo var bu hikayede severdim kendini feda etmişti.

Bize her yer G.S.bu arada :)

Ganner Rhysode

Evet Chewbacca'nın kafasına Sernpidal isimli ay düştü.. Ay'ın kafana düştüğünü bir düşün.