Civil War - İç Savaş / HOZ

Başlatan hanac, 01 Mayıs, 2011, 12:46:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Altın Madalyon "ÇİZGİROMANDA 2010'UN EN İYİLERİ" seçiminde;

İç Savaş "En İyi Limited Comics Seri" dalında birinci seçilmiştir.

hennessy

Hakketen çizimleri olsun konusu olsun çok hoşuma gitti hoz un kaliteli baskısınıda övemeden geçemeyeceğim hükümet yanlısı ve yeni kanuna karşı olan iki grubun amansız çarpışmasını izliyoruz iç hesaplaşmalar gruplardan ayrılanlar tekrar geri dönenler ne ararsanız var sonunda kaptan amerikanın duygusal anları ise işin en acımasız tarafında olduklarını gösterdi. Bu hikaye bu kitapla bitiyormu bunun devamı olan kitaplar varmı acaba merak ediyorum.Sanırım gizli savaşta bunun öncesini anlatıyor şimdi onuda alıp arşivime koyacağım.Keşke DC kahramanı olmasada Batman de bu hikayenin içinde olmasını çok isterdim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Sanaca kabaca şöyle bir sıra çıkarabilirim:

Avengers disassembled
Secret war
House of M
New Avengers
Civil war
New avengers/mighty avengers
Secret invasion
Dark reign
New avengers/dark avengers
Siege
Avengers/New avengers/Secret avengers

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Temmuz, 2011, 23:36:14
   Sanaca kabaca şöyle bir sıra çıkarabilirim:

Avengers disassembled
Secret war
House of M
New Avengers
Civil war
New avengers/mighty avengers
Secret invasion
Dark reign
New avengers/dark avengers
Siege
Avengers/New avengers/Secret avengers

Teşekkür ederim umar abi geçen  House of M okudum çok beğendim demekki bunlar hep bir araya geliyorlar önce gizli savaş çıkıyor sonrada iç savaşla işleri hallediyorlar :)

rumar80

Bu benim verdiğim liste gayrı resmi bir kronoloji olarak görülebilir.
   Civil war, Secret invasion ve siege'in eş zamanlı diğer kahramanlarda da geçen alt maceraları var

ilke

House of M ve Secret Invasion'un opsiyonu bende. Gerekli'nin Avengers Disassambled ve New Avenger 7. cildi basma hızına göre ben de araya benimkileri koyabilirim  ::)

gamlıbaykuş

Sevgili İlke güzel bir haber ama Gerekli maalesef sistemini oturtamadı. New Avengers'in 7. cildi bulması 2-3 seneyi bulabilir. Gerekli'nin duyurduğu yayınları hep dört gözle bekledim ama olmadı. Gerekli bendeki hakkını doldurdu artık, geçmiş olsun. Bence sen Gerekli'yi falan bekleme tabi ki yine sen bilirsin...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 01 Ağustos, 2011, 22:39:06
House of M ve Secret Invasion'un opsiyonu bende. Gerekli'nin Avengers Disassambled ve New Avenger 7. cildi basma hızına göre ben de araya benimkileri koyabilirim  ::)

Aynen katılıyorum gerekli şeykeri beklersek çok bekleriz House of M ve Secret Invasion basa biliyorsanız basın derim

pearl jam

Gerekliyi bu taşınma taşındığı yerde tutunamama sonra tekrar taşınma işleri bozdu sanırım.

Ben de cennetteki yabancılar-2 yi bekliyorum

pukay

herkes gerekli'den birşeyler bekliyormuş onu farkettim,işin komik tarafı bu gidişle gerekli şeyleri bu sıralar aynı yerde bulamamak
geçen arkadaşlarla gereklişeylere uğrayalım dedik,yeni adresi ben bildiğimden soktum herkesi sokağa tabela da var dükkana bir baktım nargileci nası ya daha geçen hafta burdaydı derken dumur oldum.
inşallah yeni yerlerinde kalıcı olarak devam ederler yoksa taşınma,kargo maliyetlerinden iflas edicekler

rumar80

Alıntı yapılan: ilke - 01 Ağustos, 2011, 22:39:06

Diğer arkadaşların da yazdığı gibi beklenti yüksek, ama umut????

ilke

şimdilik çok açılmadan Astonishing X-Men'i bitirip Örümcek'i son gaz sürdürme niyetindeyim. Bildiğiniz gibi daha Marvel renkler var. diğerlerinde Gerekli'yi beklemek işime geliyor şimdilik :)

umarım toparlarlar bu arada.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: ilke - 02 Ağustos, 2011, 09:50:05
şimdilik çok açılmadan Astonishing X-Men'i bitirip Örümcek'i son gaz sürdürme niyetindeyim.

Çok doğru bir karar vermişiniz. Bence de en güzeli örümceğin sekteye uğramadan yayınlanması olur. Red sonja'nın durumuna düşmesi hiç hoş olmaz doğrusu :'( Hem marmaranın diğer yayınları da var. Fazla açılmadan, emin adımlarla yolunuza devam edin derim. Diğerleri sırası geldikçe olur. Başarılar dilerim.

Bu arada yürüyen ölülerde ara fazla uzamadı mı sizce de ::)

darkwood

Evet Spider-man'in hızlı bir şekilde, Conan ve Yürüyen Ölüler ile çıkarılması fikrine bende katılıyorum.
Ama öncelikle,  unutmaya başladığımız Red Sonja nın 3.sayısını bir görelim sonra bunlar..
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: ilke - 02 Ağustos, 2011, 09:50:05
şimdilik çok açılmadan Astonishing X-Men'i bitirip Örümcek'i son gaz sürdürme niyetindeyim. Bildiğiniz gibi daha Marvel renkler var. diğerlerinde Gerekli'yi beklemek işime geliyor şimdilik :)

umarım toparlarlar bu arada.

Hadi hayırlısı diyelim o zaman, peki Astonishing X-Men 4. ciltte mi son bulduracaksınız?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...