NTV Yayınları kapatılmadı

Başlatan Saint2, 03 Mayıs, 2011, 11:02:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 08 Mart, 2012, 19:20:32
Sami abicim, şu başlığı NTV Yayınları kapatılmadı diye değiştirirsen iyi olur, panik içinde Cortolar gitti diye girmeyelim şu başlığa :)
Sevgiler,
Eren

Aynen valla, bir telaşla girdim, eski haber olduğunu görünce rahatladım ;D

s.b

Korkmayın yav! NTV çizgiroman da devleşir diye düşünüyorum. Yayıncılığa sadece çizgiromanla devam edeceğine göre bu mümkün. Mutlaka çeşidini arttıracaktır.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

altay1944

Son zamanlarda kitaplığımı düzenlerken ntv yayınlarından çıkan kitapları yeterince almadığımı farkettim.

Dün siparişim geldi şöyle bir inceledim Kalite/fiyat oranı üst sınırlarda.

İşin ilginç kısmı ise bazıları 5.baskıyı yapmış ve içindeki tanıtım yazısından anladığım kadarı ile her baskı 10.000 yapmış.

10.000x5=50.000 muhteşem bir rakam gözlerime inanamadım.

Hani piyasada bir söylenti vardır...baskı sayımız 500-1000 gibi diye...EEE!O zaman ntv yayınlarını uzaylılar mı alıyor ?

Anlayan açıklasın...(şu an aklıma geldi yoksa ben sıfırları yanlış mı gördüm...)
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

devrimk

hanac

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: altay1944 - 09 Mayıs, 2014, 09:42:42
Son zamanlarda kitaplığımı düzenlerken ntv yayınlarından çıkan kitapları yeterince almadığımı farkettim.Dün siparişim geldi şöyle bir inceledim .Kalite/fiyat oranı üst sınırlarda .İşin ilginç kısmı ise bazıları 5.baskıyı yapmış ve içindeki tanıtım yazısından anladığım kadarı ile her baskı 10000 yapmış.10000x5=50000 muhteşem bir rakam gözlerime inanamadım.Hani piyasada bir söylenti vardır...baskı sayımız 500-1000 gibi diye...EEE!O zaman ntv yayınlarını uzaylılar mı alıyor?Anlayan açıklasın...(şu an aklıma geldi yoksa ben sıfırları yanlış mı gördüm...)
Mesut abi elma ile armutu karıştırmak gibi bir şey olmuş senınkisi eğer bizimde arkamızda koca bir holding olsa tv lerde bedava reklam yapabilsek kagıdı buraya getienin 3.dağıtıcısından değilde tankerle finlandiyada yada rusyadan getirebilsek dağtımımız onlar kadar kuvvetli olsa yuksek tirajla girer matbaa maliyetlerinide minimize eder sizlere daha ucuz ulaştırabilirdik küçük yayıncı olarak (bundan kendimizi değil lal yada oğlakı kastediyorum yani ç.r yayıncılarının buyukleri kabul edilenleri ki biz onların yanında amatör sayılırız )
Ayrıca ntv her baskısını 10000 girmiyor tekrarlarda tiraj dusuyor bildiğim.