Güzellikler

Başlatan pearl jam, 08 Mayıs, 2011, 00:25:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

internette dolaşırken çok güzel çizimlere rastlıyorum ve bunları paylaşmak istiyorum. Forum kurallarına uygun mu bilmiyorum ama herhangi bir sınırlama olmadan paylaşılabileceği bir başlık açmak istedim. O yüzden başlığı genel bir ifadeyle "güzellikler" koydum. Forum kurallarına uygun değilse moderatör arkadaşlar müdahale etmekten çekinmesin lütfen :)

Hayal Kahvem

Selam Pearljam,

Nefis "Güzellikler" bunlar... Bazılarını bloğuma transfer edeceğimi peşin peşin söyleyeyim:)
Siz bu güzellikleri bizlerle paylaşmaya lütfen devam edin ;)

pearl jam

Arkadaşlar beğendiğinize sevindim. sizden de güzellikler bekliyorum :)

s.b

Wolverine için adamın eldiven takması beni kopardı doğrusu. Ama en çok beğendiğim Wonder Woman'ın piknik resmi. Ne kadar canlı ve pırıl pırıl bir havası var.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Tarkan Kurt

Çok güzel çizimler. Özellikle Wonder Woman.

HacıGeraltEmmi

Zagor çok karizmatik olmuş be abii!

tommikser

Alex Ross'un çizimlerine bayılıyorum valla.

Jedmau

Bu arada maliyetinden korkmasam , kesinlikle basmak isteyeceğim bir eser. Video'yu izlemenizi tavsiye ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=Kp8Ms7FBC7M&feature=player_embedded

tommikser

Bu nedir abi yav??????Valla basılsa alacak kişi çıkar.Fiyat ise 40 dolar yazıyor sert kapak hadi bizde 50-60 dolar olsun.Bence neden olmasın?Ama 300 kişi falan basacaksın.

pearl jam

vay vay vay süpermiş hakikaten. Ama Türkiye' de basmak yürek ister gerçekten.

rumar80

Çizimler inanılmaz.
   Bu arada buna benzer kitaplar ülkemizde bulunabiliyor. Bende Indiana Jones'un kitabı bir de Marvel ansiklopedisi var mesela

rumar80

rumar80

Tex & Dylan ikilisi süper olmuş. (Sonja'lara söylenecek laf zaten yok.  ;))

HacıGeraltEmmi

Girdiğim her konuya ufaktan bir Red Sonja ekliyorum zaten  ;D