Samuray - YKY

Başlatan pearl jam, 10 Mayıs, 2011, 21:34:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

http://www.ykykultur.com.tr/kitap/?id=2444

Yapı Kredi Yayınları Samurayın ilk albümünü çıkarmış.

Doğan Kardeş okuyan arkadaşlardan yorum bekliyorum bi zahmet :)

V

144 sayfa,3 albüm birarada.İşte kapağı..

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Listeye bir çizgi roman daha atıldı desenize

HacıGeraltEmmi

İlk resim harika görünüyor. Çizim, tonlama on numara.  YKY nın kalitesi zaten belli, en kısa sürede edinmek lazım bir adet.

pearl jam

benim de alınacaklar listeme 1. sıradan giriş yaptı :)

Tarkan Kurt

Bugün YKY'na uğrayıp alalım bari.  :)

ErenKoyunoglu

alan arkadaşlar kaç bant ve boyut olarak tetikçi mi blacksad formatında mı söyleyebilir mi.

tommikser

Boyut olarak YKY 'nin sitesinde Tetikçi ile aynı boyda görünüyor.Hatta 1 cm daha küçük ;D
Fiyatı da siteye göre 19,55 TL görünüyor.İkinci hamur dikişsiz 144 sayfa olarak tanımlanıyor.Kağıt özellikleri Tetikçiyle aynı.

ErenKoyunoglu

Teşekkürler güneş, okko gibi 5 bant (4 müydü yoksa) ise resimler algılanmayacak kadar küçülüyor (biraz abartmış olabilirim). Ama 3 bant ve o boy ise problem yok. Sırf bu yüzden Okko 2 yi almadım.

tommikser

Bence de Okko'da en büyük problem oydu.Yalnız okurken canımı sıksa da çizgi roman olarak oldukça güzeldi haberin olsun.

s.b

Samuray 1
Hakiki bir albüm. Kalın karton kapak, güzel çizim ve renklendirme. Sizi sayfalarının arasına alıp götüren bir konu. Haa en önemlisi de ceylan gözü, yani klasik manga çizgili değil. Adı Samuray olunca manga sanılmasın diye belirtmek istedim.
Etiket fiyatı 23 tl. Almak için acele edin.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Bu bilgi iyi oldu. Japon çizgi romanı olunca Manga mı acaba diye düşünüyordum.  :)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Bugün Samuray'ı okudum ve beğendim. Şu an için toplam altı cilt olan bir serinin ilk üç albümü burada toplamış. Feodal Japonya'da geçmişi gizemli bir samuray, gizemli küçük bir kız, imparatorluğa karşı komplolar ve doğa üstü güçler. Daha ne olsun.
   Baskı her zamanki gibi güzel. Ayrıca Okko'da olduğu gibi çizimler harcanmamış. İtkilemek istemezdim ama ben beğendim. Zaten Doğan kardeşte yayınlanan çizgi romanların hangisinin kalitesinin standartın altında olduğu görülmüş ki...
   Bu yeni frankofonlarla bizi tanıştıran Yapı Kredi Yayınlarına teşekkürler. Aynı kalitede devam etmeleri temennisi ile.
   Not: Bu sene frankofon kategorisi de zorlu geçecek gibi.  ;D

darkwood

Kitap kapağını ve çizimlerini çok beğenerek sonunda bende Samuray'ı satın aldım.
Şimdi sıra geldi okumaya, bakalım ne zaman sıra gelecek.  :)
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

Alıntı YapŞu an için toplam altı cilt olan bir serinin ilk üç albümü burada toplamış.

peki altı cilt kaç albüm ediyor? anlamadım da  :)