The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: BAHADIR - 20 Mayıs, 2011, 13:32:08
Eğer eleştiri yapacaksak baştan yapmakta fayda var...Örümceğin tekrar basılacak olması sevindirici ama, Ironman, Civil War, ve bir dünya Örümcek Adam'ın yanına X-Men ve Thor'u bir şekilde yerleştireceğiz velakin 6 sayı çıkmış böceğimizin yanına devamınıda aynı  edisyon ve standartta beklediğimizi belirtmekte fayda var...

Yoksa???
Gözlerim yanlış mı görüyor???
Yoksa???
Aman Allahım bu bir rüya mı?
Ömer Bahadır GERİ DÖNMÜŞ!!!!
Çok mesudum yarabbim!!!!  ;D

ilke

Ben örümcek gazıyla bir şeyi atlamışım...

örümcekle birlikte daredevil sarı, hulk gri ve örümcek adam mavi'yi de aldım. duyurulur...

artık yayın programı yapmam lazım sanırım :)

tommikser

Yaaaaaav arkadaş ne yaptın sen yahuuuuuu?Birde arada Alişan'a Esenşıl'ı da hazırlayacaksın.Bizi uzun zamandır görmediğimiz kadar Örümcek okutacaksınız çok sevindim şimdi.Yalnız tercümede senden birşey rica edeceğim.Kitap içinde Allah rızasına The Amazing Spiderman yazıp beni çıldırtmayın.Örümcek adam deyin,ağ kafa deyin ama ingilizce yazmayın.Klasik Xmen de bu hatayı apmış arkadaşlar acaip eğreti duruyor.Ne öyle the amazin spiderman saldırıyor bize.Yuh demek istiyorum artık...

rumar80

Alıntı yapılan: ilke - 20 Mayıs, 2011, 16:41:44
Ben örümcek gazıyla bir şeyi atlamışım...

örümcekle birlikte daredevil sarı, hulk gri ve örümcek adam mavi'yi de aldım. duyurulur...

artık yayın programı yapmam lazım sanırım :)

HOZ'un yayınlayacağını belirttiklerini almışsın demek. En azından söz verdik tutalım diyorsun.
Helal olsun.

boca1907

"Daredevil : Yellow" mu?... öliyim o zaman ben...vallahi öliyim...

esattr

rumar80

Alıntı yapılan: boca1907 - 20 Mayıs, 2011, 17:08:15

Kardeşim gene mi sen?
Nedir bu ölüm takıntısı? Önce çocuğu kesiyordun şimdi ölüyorsun.
Dur, gel in o korkuluktan. ;)
Hayat güzel, bak Daredevil da çıkıyor, örümcek te. Çıkınca git oku. Hayatın tadını çıkar.  ;D

hanac

Alıntı yapılan: ilke - 20 Mayıs, 2011, 16:41:44
Örümcekle birlikte daredevil sarı, hulk gri ve örümcek adam mavi'yi de aldım. duyurulur... 

Çok güzel bir haber.

HOZ yaklaşık 2 yıl önce bunları duyurmuştu ama gerisi gelmemişti.

Teşekkürler İlke, teşekkürler Marmara.

boca1907

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Mayıs, 2011, 17:17:28
Alıntı yapılan: boca1907 - 20 Mayıs, 2011, 17:08:15

Kardeşim gene mi sen?
Nedir bu ölüm takıntısı? Önce çocuğu kesiyordun şimdi ölüyorsun.
Dur, gel in o korkuluktan. ;)
Hayat güzel, bak Daredevil da çıkıyor, örümcek te. Çıkınca git oku. Hayatın tadını çıkar.  ;D

Evet abi dengem bozuluyo böyle aniden güzel haber alınca...Değişik tepkiler verebiliyorum :)

darkwood

Bu kitaplardan ümidi kesmişken, tekrar yayınlanacağını duymak gerçekten güzel gelişmeler. Marmara çizgiyi bu anlamda kutluyorum.
Umarım onlar için kazançlı, bizler içinde sürekli ve hesaplı olarak bu çizgiromanların tamamını okumak kısmet olur.
Darkwood Sakinleri..

ilke

Sözümün eri oldum böylece, Hoz'dayken de yayınlicam demiştim ama olamamıştı. Bari Marmara'dan yayınlayim ortada kalmasın hiçbir şey :)

Güneş,

kapaktaki logolara dokunamıyoruz. Öyle bir hakkımız yok. Astonishing X-Men'de Astonishing yazısını biraz küçültelim falan dedik izin vermediler. Muhtemelen örümceğin kapakta da Amazing Spider-Man yazacak. Ama cilt içinde Hoz'da da yaptığım gibi Örümcek Adam diyeceğim.

ilke

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: ilke - 26 Mayıs, 2011, 11:22:05
Hayırlısıyla anlaşmamız da geldi :)

Hayırlı olsun. Eh artık en kısa sürede görürüz inşallah.

tommikser

Dostum hepimize hayırlı olsun.Allah kazancınızı bol ve bereketli yapsın.En az 3 bin satın inş.

Sinan Başak

Güzel haber. Ama size üzücü bir haberim var. Bu kitap en iyi ihtimalle Türkiye'nin en iyi 11. kitabı olabilir. İlk on tanenin 7'sini bir yayınevimiz sahiplenmiş durumda.  :P ;D