The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: İdrava - 26 Ekim, 2016, 20:38:15
Ama amazing spider man bitmeden superior serisine başlamak mantıklı gelmiyor bana. M

Saygı duyarım ama bir birinden bağımsız hikayeler olduğu için bu seriyi de keyifle okursunuz. Tek sıkıntı 700.sayının sonunu bilmeniz olur.

Bu ara kendimi örümcek adama verdim Şu an team up 6 cildi okuyorum. Arada bilika süper ciltleri okuyorum. Superior 2.cilt bitti. Bu ara sadece örümcek okuyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

İdrava

Hayır demek istediğim sırayla okumak istiyorum. Sonuçta superior serisi amazing serisinin devamı niteliğinde değilmi benmi yanlış biliyorum?

hennessy

Alıntı yapılan: İdrava - 26 Ekim, 2016, 21:59:35
Hayır demek istediğim sırayla okumak istiyorum. Sonuçta superior serisi amazing serisinin devamı niteliğinde değilmi benmi yanlış biliyorum?

Devamı değildi sonra ki seri diyelim. Sonuçta hikaye değişiyor hatta karakter bile değişiyor. Sıfırlanıyor gibi...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Straczynski'li Coming Home, Revelations, Until The Stars Turn Cold gibi ciltler tekrar yeniden basılsa çok güzel olurdu. Zamanında Arkabahçe bunları basmıştı ama hepsini kaybettim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nikopol

Spider-Man takip ettiğim bir seri değil, ama meraktan sorayım, Brand New Day dönemi sonrasında Big Time dönemi ile mi devam edilecek? Ben yayıncıların mümkün mertebe güncele yetişmesinden yanayım; seriyi okumuş/okuyan arkadaşlar ne düşünüyor?

dean

Alıntı yapılan: nikopol - 25 Kasım, 2016, 16:26:55
Spider-Man takip ettiğim bir seri değil, ama meraktan sorayım, Brand New Day dönemi sonrasında Big Time dönemi ile mi devam edilecek? Ben yayıncıların mümkün mertebe güncele yetişmesinden yanayım; seriyi okumuş/okuyan arkadaşlar ne düşünüyor?

Önceki açıklamalarına göre The Amazing Spider-Man serisi normal sırasında devam edecek. Sırada Spider-Man: Origin of the Species, ardından Spider-Man: Big Time var. Bu seri Superior Spider-Man'e kadar sürüyor.

Güncele yetişmek konusunda ben şöyle düşünüyorum. Kaliteli maceralar ve güncel seriler bir arada götürülebilir. Aynı Marmara Çizgi'nin yaptığı gibi. Senelerdir Türkiye'de yayınlanan seriye devam ediyorlar, güncele yakın Superior'ı basıyorlar. Birde klasik maceraları basıyorlar. Bence en mantıklı sistem bu. Hakeza JBC, Batman içinde bunu yapıyor. Güncele yakın New 52 serisi ve klasik kaliteli maceralar.

nikopol

Alıntı yapılan: dean - 25 Kasım, 2016, 16:48:36
  Önceki açıklamalarına göre The Amazing Spider-Man serisi normal sırasında devam edecek. Sırada Spider-Man: Origin of the Species, ardından Spider-Man: Big Time var. Bu seri Superior Spider-Man'e kadar sürüyor.

Güncele yetişmek konusunda ben şöyle düşünüyorum. Kaliteli maceralar ve güncel seriler bir arada götürülebilir. Aynı Marmara Çizgi'nin yaptığı gibi. Senelerdir Türkiye'de yayınlanan seriye devam ediyorlar, güncele yakın Superior'ı basıyorlar. Birde klasik maceraları basıyorlar. Bence en mantıklı sistem bu. Hakeza JBC, Batman içinde bunu yapıyor. Güncele yakın New 52 serisi ve klasik kaliteli maceralar.

Teşekkürler dean. Bence de eski ve güncel kitapları birlikte götürmek iyi bir strateji. Yalnızca "güncel" kitaplar, biraz daha güncel olsa iyi olurmuş gibi geliyor. Superior SM3, cilt olarak 3 sene önce yayınlanmış mesela. Ben tabii dışarıdan ahkam kesiyorum, belki de mümkün takip mesafesi bu kadardır.

dean

Alıntı yapılan: nikopol - 25 Kasım, 2016, 17:14:34
Teşekkürler dean. Bence de eski ve güncel kitapları birlikte götürmek iyi bir strateji. Yalnızca "güncel" kitaplar, biraz daha güncel olsa iyi olurmuş gibi geliyor. Superior SM3, cilt olarak 3 sene önce yayınlanmış mesela. Ben tabii dışarıdan ahkam kesiyorum, belki de mümkün takip mesafesi bu kadardır.

O da hikayenin devamlılığı açısından biraz öyle gerekiyor. Şu anda America'da güncel çıkan All-New, All-Different dönemi The Amazing Spider-Man'i anlamak için Superior Spider-Man(6 cilt) ve All-New Marvel Now, The Amazing Spider-Man (5 cilt) okumak gerekiyor.

memospinoz

Bir zamanlar Peter Parker ve Mary Jane Watson, May Yengenin hayatını kurtarmak için evliliklerini feda etmişti. Evlenecekleri günde gerçekte neler olduğunu hikayesi artık anlatılabilir... Mary Jane, Mephisto'ya fısıldayarak ne söylemişti? May Yenge ölüm döşeğindeyken hayata nasıl geri dönmüştü? O zor ve duygusal günlerde yaşananlar, Peter ve MJ'in ilişkisini nasıl temelinden değiştirmişti? "Son Bir Gün" tartışmalı hikayesiyle arkasında birçok soru bırakmıştı ve bu soruların hepsi "Geçmiş Zaman Olur Ki" ile cevaplarına kavuşuyor! Bu ciltte Marvel Genel Yayın Yönetmeni Joe Quesada'nın yazdığı ve Quesada ile Pablo Rivera'nın çizdiği Amazing Spider-Man #638-641 sayıları bir araya getirilmiştir.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 32 TL

İdrava

Şok oldum. İlk defa 1 ay sonra yeni cilt çıktı.

İdrava

Arkadaşlar 2.el hoz comics spider man ilk 3 sayısını bulabileceğim satabilecek birileri varmı? Yardım edebilirmisiniz?

hanac

Alıntı yapılan: İdrava - 12 Aralık, 2016, 22:02:37
Arkadaşlar 2.el hoz comics spider man ilk 3 sayısını bulabileceğim satabilecek birileri varmı? Yardım edebilirmisiniz?

Çizgi Roman Satım, Alım ve Takas » ALIYORUM bölümüne bir başlık açın derim.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/board,282.0.html

memospinoz

Bir tarafta Örümcek Adam var. Diğer tarafta ise Rhino, Vulture, Tombstone, Electro, Mysterio ile en tehlikeli düşmanlarından oluşan ölümcül bir tabur ve hepsini bu iş için bir araya getiren usta plancı, Doctor Octopus var. Bu savaşın tam ortasında kim kalacak? Green Goblin ve Menace'ın yeni doğan çocukları, hem kendi hayatını  hem de inanılmaz sırrını  tehlikeye atan şiddetli bir mücadelenin ödülü olacak!

Sayfa Sayısı: 192
Etiket Fiyatı: 35 TL

İdrava

İdrava