The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Alıntı yapılan: m_e55 - 12 Aralık, 2017, 14:30:51
Arkadaşlar şu ana kadar marmara çizginin bastığı örümcek adamları toplamayı başardım ama bir ricam olacak. Ciltleri hangi sırayla okumamız gerekiyor. Ciltleri çoğu sıralı ama aralarda cilt numarası olmayanlar da var. Örneğin zalim altılı gibi. George ve gwen stacynin ölümü gibi.
Teşekkürler..

Klasikler için:

1-George ve Gwen Stacy'nin Ölümü
2-Venom'un Doğuşu Cilt 1-2
3-Kraven'in Son Avı
4-Zalim Altılı
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

m_e55

İdrava

ilke

arkadaşlar ne deseniz haklısınız, çok gecikti :(

şu an 23. cildin son okumasını yapıyorum. Matbaaya ilk gidecek kitaplar arasında olacak.

tommikser

İlke bu yıl için klasik örümcekten bir şeyler var mı?

Nightrain

Alıntı yapılan: tommikser - 06 Şubat, 2018, 16:08:20
İlke bu yıl için klasik örümcekten bir şeyler var mı?

Bunu ben de merak ediyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tulgan

Bu sene basmayı planladığımız klasik macera yok.

darbove

22.cildin ön sözünde 2019 başlarına doğru serinin bitirileceğini okudum. Merakla beklemekteyim umarım serinin bittiğini görebilirim. Superioru okumak için bekletiyorum. Bu seri bittikten sonra bir oturuşta superior sonra diğer volu okur kendime bir çizgi roman ziyafeti çekerim.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

İdrava

Maalesef 2019'un başlarında bitmez. Hatta 2019'da bile bitmez.

haziran00

Alıntı yapılan: İdrava - 12 Mart, 2018, 18:32:01
Maalesef 2019'un başlarında bitmez. Hatta 2019'da bile bitmez.

yoo bitti denilecekse bitirilecek

dean

Scorpion, iğnesini sokmaya hazır bir halde geri dönüyor ve yepyeni bir Venom ilk defa sahneye çıkıyor!

Peter Parker, Örümcek Adam'ın en iyi hikayeleri arasında sayılabilecek çok katmanlı bir macera örgüsü içinde ölüm kalım meseleleriyle uğraşıyor. Geçmişinden gelen bir düşmanı, J. Jonah Jameson'ın tüm sevdiklerini öldürmek isteyince Örümcek, Süvarileri çağırıyor! Ama yeni Örümcek Katili'nin komutasındaki Scorpion ve koca bir böcek ordusuna karşı, Avengers bile kurbanları kurtarmakta başarısız olabilir. Ayrıca; nefret etmeye bayıldığınız simbiyotun gücünü, tanıdığınız ve sevdiğiniz bir karakter devralacak.

Bu devirle birlikte değişen yeni Venom huzurlarınıza çıkacak!

Sayfa Sayısı: 224
Etiket Fiyatı: 42 TL

Bu ciltte Dan Slott ve Fred Van Lente tarafından yazılıp Stefano Caselli, Humberto Ramos, Marcos Martin, Ty Templeton ve Nuno Plati tarafından çizilen Amazing Spider-Man #652-657 arasındaki sayılar ve #654.1 bir araya getirilmiştir.

dean

Eski Amazing Spider-Man Cilt 24 - Fantastik Örümcek Adam raflarda!

Reed Richards, evreni darmadağın edebilecek boyutsal anomaliler tespit etti.

Kulağa tam da yeni FF'ye göre bir işmiş gibi geliyor!

Ama eğer FF kısaltmasının Fantastic Four anlamına geldiğini sandıysanız, bir daha düşünün! Johnny Storm'un trajik ölümünün ardından, en iyi arkadaşı Örümcek Adam, yeni kurulan Future Foundation'da --Mr. Fantastic, Invisible Woman, Thing ve yarının bugünden yaşanmasını isteyen bir grup seçme çocuktan oluşan ekipte-- Human Torch'un yerini aldı... hem de zombi korsanlardan oluşan bir grupla ve Zalim Altılı'yla savaşarak! Ayrıca: Örümcek Adam, Avengers Akademisi'nde yedek öğretmenlik yaptığı günden sağ çıkabilecek mi?

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 39 TL

İdrava

Bu seri 2019un başında bitmez hatta 2019da bile bitmez dediğimde bana karşı çıkılmıştı. Haklı çıktığımı görmek üzücü...

ilke

ülkenin ekonomik açıdan geldiği durumu görmek daha da üzücü.

dean

Eddie Brock geri döndü ve kahraman olmaya çalışıyor. Artık tek yapması gereken şey bunu Örümcek Adam'a kanıtlamak. Bir sorun var, Anti-Venom o devasa, kaslı, sivri dişli, salyalar akıtan, canavara benzer ve hem suçluların hem de masumların ödlerini koparan haliyle sert yöntemler uyguluyor. O yüzden Örümcek'i, kahramanlığa başladığına inandırması pek kolay olmayacak. Ama inandırdığı anda da aynı kötü adamın çift kişilikli suç lideri Mr. Negative'in peşine düşecekler ve Wraith'in ikinci kez ortaya çıkışının, suçla savaşta kendilerine
yardım etmek için mi yoksa daha haince bir şey için mi olduğunu anlamaları gerekecek. Ayrıca: Örümcek Adası'na giden yol buradan geçiyor!

Sayfa Sayısı: 120
  Etiket Fiyatı: 37 TL